05 Nisan Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

3. Koşu: 6 numaralı RUAT, 1 numaralı VELİAHTIM ile 2 numaralı DÖKERBEY ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 5 numaralı KRNOS beklenen patlamayı bugün gerçekleştirebilir. 3 numaralı DİNÇBEY ile 7 numaralı BAŞYAZAR daha sonra. 

4. Koşu: 8 numaralı BUZ NEFES, 3 numaralı GÜRER ile 12 numaralı ÖZSEPHA ekonomik kuponlara öncelikle yazılmalı. 4 numaralı MASTER SPLINTER, 10 numaralı COOPER GIRL, 13 numaralı RANAZ, 6 numaralı OĞLUM RÜZGAR, 11 numaralı KIZIM İREM ve 5 numaralı NALDO daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

5. Koşu: 1 numaralı GÜLŞEKER ile 6 numaralı MADAM ELLİ arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

6. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 6. Koşusuna 8 numaralı AGAFYA ile 13 numaralı SADABAD ikilisi başta olmak üzere bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

7. Koşu: 4 yarıştır geçilmediği İzmir kumuna tekrar dönen 1 numaralı TARIKHAN’ın, bütünleştiği pilotu Halis Karataş idaresinde bıraktığı yerden devam etmesini bekliyorum.

8. Koşu: İlk iki yarışı başarılı olan 1 numaralı AL UQSUR’un, çok daha iyi koşmasını beklediğim çim pistte maiden’a veda etmesini bekliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir