12 Nisan Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Tamamladığı hazırlıklarında sergilediği dereceler oldukça iyi Baklanhan, Çakıryusuf, Alper Kaan’ın anne kardeşi olan Ozanefe ile süratli yavrular veren bir kan hatından gelen Mahmut ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 2-3-7-6

4. Koşu: İyi durumunu muntazam idmanları ile muhafaza eden Fıratın Öfkesi, elverişli rakipler arasında bir adım öne çıkmakta. Önemli bir kilo avantajına sahip Kronos ile başarılı binicisi idaresinde Sivaslı Musa öncelikli takipçileri. Mesafe ayırt etmeyen Başyazar ve istim üzerine getirilen Vanlımaho hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 1-7-5-6-3

5. Koşu: Son koşularına nazaran daha uygun grupta mücadele verecek olan Sultanhan ve sürekli artan bir kondisyona sahip Rengül arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. İkili arasında en az hata yapan koşunun kazananını tayin edecektir.

SIRALAMAM: 1-3

6. Koşu: Kum – çim ayırt etmeden iştirak ettiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Yalpagan ile yarışın önde yüksek tempoda gidecek olması şansını yükselten Princess Di ikilisine eşit şans vermekteyim. Aynı kiloyla katıldığı son 1600 metrelik kum koşusunu 1.38.89 gibi oldukça ciddi bir dereceyle kazanarak ne denli iyi bir forma sahip olduğunu kanıtlayan Bedwulf, stilli rakiplere rağmen göz ardı edilmemeli. Form tutma yolundaki Babadöker ile tam bir istikrar abidesi olan My Royal Sun ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 2-8-1-4-3

7. Koşu: Uzun süreden beridir ekürileriyle birlikte iyi bir hazırlıktan geçtiği söylenen ve ekibinin en güvendiği isimlerden biri olan Demirpoyrazım, bu havasını performansına yansıtması halinde zaferle ayrılacaktır. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4 // 1-6

8. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı; Super Alp, Urla Zamanı, Geçit Yok, Bingöllüm, Reco, Ferhathan, Panigale, Creed ile Big Man sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlar. Bütçesi olanlar bu ayağı kapatabilirler de.

SIRALAMAM: 11-10-5-3-2-4-6-1-7Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir