17 Nisan Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: İstanbul iç piste muntazam bir hazırlıktan geçen ve oldukça düzgün bir eşkale sahip Flying Zeus, orijin olarak da piste oldukça yatkın görünüyor. Yeterli kondisyonu ve ekibinin de güvendiği tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

3. Koşu: Belki de kazanabileceği son sınavında, fotoya yakın dış kulvardan yaptığı güçlü atakları ancak kendisine 2.lik getiren Sivaslı’nın çok daha iyi tanıyacağı piste söz sahibi olacağına inanıyorum. Güzel bir form yakalayan Alessandra, muhafaza ettiği güzel durumuyla en az favori kadar iddialıdır. Saltbae ile Rasim Kaptan sürpriz.

SIRALAMAM: 7-2 // 3-4

4. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından İstanbul’da tamamladığı hazırlıklarında da kusursuz bir görünüm içerisindeki Lord Of Darkness’e başta şans vermekteyim. Kaba kumda çok farklı koşacağına inandığım Superstar Lady’a en az favori kadar şans verilmeli. Kendisine denk rakipleri bulan Koca Bayram, her an devreye girebilecek yetenekte. Sürekli aşama içerisinde olan Tlos ise bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. 

SIRALAMAM: 1-6-2-5

5. Koşu: İştirak ettiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Yol Bulan, üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Başkaynak, gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Ruat, açıklarını hızla kapatan Ninoşun Oğlu ile İstanbul’dan iddialı giden Metecik ayrımsız kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 3-4-1-2-6

6. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip Oğlum Ozan ile önde boş kalacak olması şansını yükselten Dymaxion arasındaki mücadeleye, sonlardaki ataklarıyla Royal Khan’da katılabilir. Dark Boy, Day King ile Adalson hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 2-1-6-3-4-5

7. Koşu: Hazırlıkları dikkat çekici Alyanaklım uygun kilosuyla başta olmak üzere; Mercan Gülü, Son Sürat, Malakka, Soğukpınar ile Gülücük sürprize açık koşuda sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 3-6-2-1-7-4Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir