21 Nisan Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
1. Koşu: Aradan sonra iki yarış görerek açıklarını hızla kapatan Eser, uygun kilosu ve güzel hazırlıklarıyla başta şans verdiğim safkandır. Çim performansı gayet başarılı Saraybosna, yeterli çalışmalarıyla göz dolduran Razyana ile açıklarını hızla kapatan Tibet kollanılması gereken diğer şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 3-1-11-10

2. Koşu: Yine bu tip rakipler arasında mücadele verdiği son 1300 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra içeriye doğru kayarak yaptığı düzgün atakları kendisine başarılı bir 2.lik getiren Demirnerez, oldukça vasat rakipler yanında oldukça ön plana çıkmakta. Kazanacağına inandığım safkanı sizlere tek olarak öneriyorum. Bahis oynayacak yarışseverler ise; Aloşum, Meine Liebe ile Tuğrabey dörtlüsünü değerlendirmeye alabilirler. 

SIRALAMAM: 3 // 1-13-8

3. Koşu: Bu kez daha hazırlıklı Lord Voldermort ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Dökerson arasındaki mücadeleye, koştukça daha iyi yerlere geleceğine inandığım Akarca Khan’da iştirak edecektir. Ekürili Tınasoğlu ve start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Navigation sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 5-4-2-3-6

4. Koşu: Sürekli farklı isimlerin yarış kazandığı sürprize açık günün ilk ayağında bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla safkana şans vermenizi öneriyorum. Hata bütçesi olanlar kapatabilirler de.

SIRALAMAM: 8-5-3-4-2-12-9-11-10

5. Koşu: Son 300’de 9.durumda iken aralardan çıkan ve fotoya yakın sıklaştırdığı ataklarıyla ciddi bir ara kapatarak 1.18.86’lik derecesiyle başarılı bir 3.lüğe imza atan Power Storm’un çok daha iyi tanıyacağı piste iddialı olmasını bekliyorum. Güzel hazırlıkları ve vasat rakipler arasında safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6 // 16-9-1

6. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Canşen başta olmak üzere; Çangal, Power Of Brothers, Bingöllüm, In The Way ve Sibel Su sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 3-12-11-2-18-10

7. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan ve son koşusunda Princess Di gibi ciddi bir rakibe az farkla boyun eğen Badegül, tam dişine göre grupta birinciliğin en güçlü adayıdır. Bursa’daki dereceli galoplarıyla yeşil ışık yakan Amazing Love ise favorinin adeta gölgesi olacaktır.

SIRALAMAM: 3-1

8. Koşu: Takı değişikliğine giden ve önemli bir kilo avantajına sahip Goben, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Belki de kazanabileceği Bursa’daki son sınavında, sürekli dışarıya doğru hamle yapmasından dolayı 2.likle ayrılan Artistemre ile formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Kaptan Evo göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 3-1-2

9. Koşu: Başarılı son yarışı ile dikkatleri üzerine çeken Magic Splinter ile bu kez daha hazırlıklı Gürer ilk etapta düşünülmeli. Gün Çiçek ile Harlan Creek sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 6-4-13-14

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*