04 Haziran Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

3. Koşu: İstanbul’da ciddi rakipler arasındaki başarısız koşusu ardından Bursa’ya geri dönen ve gayet güzel bir hazırlıktan geçen Tomiris, 3’te 3 yaptığı piste kaldığı yerden devam edebilir. Yarış seçilerek koşturulan Superstar Layd ile güzel bir form sıçraması gösteren Acoustic Cover sert rakipler. Koşunun tempolu gidecek olması lehine Karahindibaya, kuponlardaki yerini almalı. Yükselişteki Immortal Life ise sürpriz. 

SIRALAMAM: 11-1-2-8-3

4. Koşu: Formunu sürekli geliştiren Yıldızhan Ağa, çim performansı tatminkar Elvina, koştukça daha iyi yerlere gelebilecek kalibreye sahip Miss Tudor, açıklarını gideren Livin The Dream ile çimde farklı koşacağına inandığım By Sakal ilk etapta düşünülmeli. Bon Bon Bora, My Son Baran ve Big Bet hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 8-12-14-5-3-2-6-1

5. Koşu: İstanbul’da umduğunu bulamayan ve getirildiği Bursa’da iştirak ettiği 1100 metrelik kum koşusunu gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek 1.14.73 gibi başarılı bir dereceyle lehine çeviren Feyat Baba, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da iddialı olacaktır. Tayı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 6

6. Koşu: Sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde Beceriklihan, inatçı karakteriyle birinciliğe uzanabilir. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; Kaptan Abi, Larry Bird, Aslan Adam, Run For Ruya ile As De Coeur devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 1-5-6-3-8-2

7. Koşu: Güzel bir form sıçraması gösteren Sailing Knight, bu tip mesafelerin etkili isimlerinden Kral Ege, dengi grupta Qaviy, istim üzerine getirilen Tolgahan, tırnağının ucuna getirilen Vasily ile üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Gravesend sırası ile düşünülmeli. 

SIRALAMAM: 7-4-5-6-3-2

8. Koşu: İstanbul’daki birbirinden başarılı koşuları ardından bu kez şansını Bursa’da deneyecek olan Tijiware, oldukça elverişli rakipler arasında hayli ön plana çıkmakta. Safkanı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir