26 Ekim Özgür Gökçe BURSA Altılı Ganyan Tahminleri ve Analizleri

Değerli GanyanTime dostları, bugünkü tahminimle birlikte yaklaşık 3 yıldır severek hizmet verdiğim, çok sevdiğim GanyanTime ailesine veda ediyorum. Ne demiş büyük usta Atilla İlhan; “ayrılıklar da sevdaya dahil”.. Bu süre zarfında bana olan güveniniz, desteğiniz ve yapıcı eleştirileriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Birgün belki tekrar yollarımız kesişir, tekrar görüşünceye kadar kalın sağlıcakla. Saygılarımla Özgür Gökçe 

THE LAST OF LEGEND: Bir tarafta 105 günlük arası bulunan açık grup atı THE LAST OF LEGEND diğer tarafta ise en fazla kısa vade koşularda başarılı olmuş yada olabilecek isimler. THE LAST OF LEGEND‘ın Temmuz ayındaki son startında 6 atta net 6. olduğu koşudaki vasat performansı bile bugünkü rakiplerden daha iyi. Ağustos ayında bir takım sıkıntıları olduğu için idmanlarına ara verilen safkan sorunlarınlarından arınıp Ekim ayı ortalarında tekrar idmanlarına başlamış ve yaptığı hazırlıklarda da hazır olduğunu göstermişti. Sevdiği pist ve mesafede Mustafa Çiçek idaresinde THE LAST OF LEGEND‘ın kazanarak moral bulacağını ve ileriki koşularda kendisini üst gruplarda izleyeceğimizi düşünüyorum. Bankomdur..
ATEŞGEÇİRMEZ: Yarış hayatının ilk ve tek koşusundan önce bir arkadaşım padokta fotoğrafını çekip göndermişti. Fotoğrafı görünce tay olduğuna inanamadım zira müthiş bir eşgale sahip. Koşu içerisinde bile diğer rakiplerinden daha atletik olduğu rahatlıkla anlaşılabiliyor. İlk ve tek koşusunun son metrelerinde olumlu izlenimler veren tayın bugün vasat grupta ağır favorisi olduğu koşuyu kazanacacağına inanıyorum. Bankomdur..
ALTILI GANYAN:
1.Ayak: 8-1-12-7-6-9-11-4
2.Ayak: 2-1-4-3-10-5-8-9
3.Ayak: 2-THE LAST LEGEND
4.Ayak: 5-2-1-6
5.Ayak: 2-ATEŞGEÇİRMEZ
6.Ayak: 6-7-5 // 10-3-2-12-1
Kupon Bedeli: 53.76 TL // 143.36 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir