11 Şubat 2019 Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

1.AYAK: Kocaeli pistindeki son 1500 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın yaptığı düzgün atakları kendisine başarılı bir 2.lik getiren Surşahini, koruduğu iyi durumu ve uyumlu binicisiyle favori olmayı hak ediyor. Birbirinden başarılı son yarışları ardından tamamladığı hazırlıkları da kusursuz Fırtına Toynok, uzayan mesafede en az favori kadar söz sahibi olacaktır. Buradaki ilk startı olumlu Baba Sahakıran, bomboş kilosunun verdiği avantajı değerlendirecektir. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Karatepeli ve yükselişteki Altınonur göz ardı edilmemeli.

2.AYAK: Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Legend Ring, açıklarını hızla kapatan Acoustic River, form durumu oldukça parlak Amazing Love ve İstanbul’da tamamladığı hazırlıkları mükemmel Superstar Lady öncelikli düşünülmeli. Koştukça çok daha iyi yerlere gelebilecek kalibreye sahip Pissca, bu sınavı dahil takibe alınmalı. Yarışın tempolu gidecek olması lehine Penguen, öndeki kapışmalardan yararlanacaktır. Arpello ve Öcal Tay hata kollayacaklar.

3.AYAK: Ufak tefek sorunları halledilen ve tam dişine göre rakipler yanında koşan Ağa Batur, yeterli hazırlıklarıyla favori olmayı hak ediyor. Form durumları iyi Great Attack ve Village Hoof sert rakipler.

4.AYAK: Yarış seçilerek koşturulan Lexington Fire, kazanarak moral bulan Gold Foot, mesafenin başarılı isimlerinden Bedwulf ile form durumu etkileyici Malerba ayrımsız kuponlara yazılmalı.

5.AYAK: Gördüğü koşuları ardından sürekli iyiye gittiği gözlerden kaçmayan Ilıca Bey ile kısa bir süre istirahat ettirilen Di Force rakiplerine nazaran çok daha ön plana çıkmaktalar. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

6.AYAK: Geçtiğimiz hafta Kocaeli pistinde katıldığı Kv-6 1800 metrelik kum koşusunu kazanırken çok daha ciddi rakipleri geride bırakan My Sultan, yarış yaşamı boyunca Bursa’da katıldığı 6 startından 5’ni kazanırken bir diğerinde de tabela sonunda şans bulduğu gözlerden kaçmıyor. Muhafaza ettiği iyi durumu ve başarılı binicisiyle kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

3-2-5-4-1
2-5-1-9-8-4 // 3-7
3-1-2
4-3-2-1
2-1
8


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


2 yorum

  1. at yarışını kolay takip edebildiğim tek site burası ve nurettin güven bey arada başka bülten alıp bakıyuorum ama internet üzerinden en uygun site ve yarış yazarları sizde hepinize teşekkür ederim ve hepimize bol şanslar dilerim ömer çetin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*