12 Şubat 2019 Beyaz Bayrak ADANA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri (4.576 TL KAZANDIRDI)

DENEF : İlk kez jokey idaresinde çıktığı yarışını çok beğendiğim tayın, 5. olduğu o yarışında geçildiği rakiplerinin tamamı erkekti. Bugün için hemcinsleri ile sahaya çıkacak olan tayı da jokeyi artık daha iyi tanıyor. Maidenden çıkabilir.

REINA DE DIAMENTIES : Bir süre aradan sonra yarış gören kısrak için bu grup gerçekten çok uygun. Anne kan hattı kısa mesafeye uygun olsa da, babadan uzun mesafeye çok yatkın. Henüz uzun mesafede denenmemiş olması nedeni ile alternatif banko olarak öneriyorum.

Altılı Ganyan Şablonum

5.9.2.3.4.10
4 / 8.5.2.7.1
2.1
6 / 1.5.4
3.5
10.1

4 TL / 80 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla

SİTEMİZİ DEVAMLILIĞI İÇİN ARKADAŞLARINIZA ÖNERMEYİ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN…Takipçilerimizin Dikkatine! Sitemizin eski versiyonu çok yakında yeniden yayınca olacak. Bu sayede ister yeni sitemizden istersenizde eski sitemizden tahminlere ulaşabileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

3 thoughts on “12 Şubat 2019 Beyaz Bayrak ADANA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri (4.576 TL KAZANDIRDI)

  1. Merhabalar çok yüksek şablon veriyorsunuz ben emekliyim günde en fazla 5 tl lik oynayabiliyorum henüz altılı bulamadım sizden ricam biraz daha ince eleyip sık dokuyun ve bizim bütçemize görede ufak bi şablon verin teşekkürler.tekrar saygılar sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir