12 Şubat Beyaz Bayrak KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini ve Detaylı Yorumları
RESURRECTION : Bu koşuda ilginç bir durum var. Mesafe 2000. Benim öngörüm şudur. Son düzlüğe çıkana kadar 1650 mt mesafe var. Devirlenmek için de 350 mt kısa bir son düzlük. RESURRECTION’ın elindeki koz da bu. Tempoyu yükseltip rakiplerini yormak. Çünkü rakipleri bu atı önde boş bırakmayı göze alamazlar. İşte bunun için de Mertcan karşı düzlükte silahını çeker ve tempoyu yükler. Arkadaki grubu da peşine takar ve düzlüğe yorgun çıkmalarını sağlar. Düzlüğe çıkalım. RESURRECTION 2-3 boy farkla lider, arkasında BEHRAMKALE, onun dışında YILDIZHAN STAR. Ve geride kalan 300 metre mesafe. RESURRECTION, oradan yarış falan vermez. Düzlüğe bu kadar yorgun çıkmış rakipleri bu kadar kısa mesafede bu farkı kapatamazlar.

BANKIZ : Bu kısrak mesafe uzadıkça iyi koşacak izlenimi uyandırıyor bende. Nitekim geçen yıl İzmir de koştuğu tek uzun mesafe yarışı çok iyiydi. Adem ile İstanbul da koştuğu yarış ölçü değil. Bu uygun rakiplerini geçebilir.

RUGGIERO : Bu gruba göre daha iyi ve formda rakipleri arasında çok iyi yarışlar çıkardı İstanbul da. Özellikle anne kan hattını takip ettiğimde Kocaeli pistini yadırgamaz diye düşünüyorum. Maidenden çıkar.

Altılı Ganyan Şablonum

6.3.5.4.2
2.6.4.1.3.7.5
6
1.2.3.4
7 / 9.8.4.2
6

10 TL / 49 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla


SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*