26 Şubat 2019 Beyaz Bayrak ADANA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

LORD OF THE SHADOW : Hayatının ilk yarışında iki boy farkla ikinci kalırken aksiyonlarını çok beğendim. Baştan sona yarışın bütün yükünü çekti. Çok iyi bir KANEKO tayı daha geliyor. 2 maiden yarışı olan programda en az birisini riske etmem gerektiğini düşündüğüm için bu koşuyu hedef yaptım. Artan nefesi ve tecrübesi ile LORD OF THE SHADOW banko diyorum.

PALAWAN (USA) : Bu attan bahsetmeden önce ahırından bahsetmek durumundayım. Zira Fedai Kahraman ın atı. HEP BERABER, PERİ LİNA, VANCOUVER, BODYGUARD HERO… Hangi birinden bahsedeyim. Son Gazi şampiyonu. Ahır bakımından bahsetmeye gerek yok. Amerika dan getirilen bu safkanın kan hattına baktığımızda sıkı kumcu bir tablo ile karşılaşıyoruz. Efsane NATIVE DANCER a uzanan kumcu bir kan hattı. Yarış hayatının ilk yarışını kazandıktan hemen sonra GR3 yarışa dahil edildi ki, o gün Fedai Kahraman yine iddialı bir tay yetiştirmiş diye içimden geçirdim. Henüz yeterli hazırlıklara ve tecrübeye sahip olmayan safkan o gün GÖĞÜSGEREN, SHARPA gibi rakiplerinin yanında etkisiz kalıp 4. olmuştu ancak ben notumu almıştım. Bir sıkıntı yaşadı, ne olduğunu açıkçası bilmiyorum. Şu an bildiğim ise tüm sorunlarından arınıp bomba gibi geri döndüğü. İdman pistinde mermi gibi aksiyonlar veriyor. Tamam bir yıldır koşmuyor ancak ne yapayım. Gücü ve kalitesinin bu grup ile alakası yok. Ahır bakımından zaten bahsetmeye gerek yok. Jokey desek atı gayet iyi tanıyor. Böyle bir safkana kılıç çekmek benim harcım değil. Banko diyorum.

WIN WELL : Kumcu bir kan hattına sahip safkan son yarışında agf sıralamasında sonuncu iken ben favori göstermiştim ve nitekim 2. olup beklentilerimin yerinde olduğunu göstermişti. Verdiği aradan sonra gördüğü 2 yarış sonrasında çok iyi duruma geldi. Artan nefesi ve formu ile Adana’nın perdesini kapatmaya adaydır. Bu kez favori değil banko.

Altılı Ganyan Şablonum

8
13
12.8 / 6.7.11.5.3.2
1.6.2.5.8
1.2.7.5.8
15

3,5 TL / 14 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla


SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*