26 Şubat 2019 Mehmet Fırat KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

NAKİT- Çok büyük beklentiler içinde KAHRAMAN ekürisi tarafından yetiştirilip daha yarış hayatının ilk döneminde bile beklentilere karşılık veren saf Amerikan bu at, koştuğu 14 yarışta sadece 4 kez tabela dışı kaldı ve bunlarında 2 si çim olup tam bir seri kumcu NAKİT seri birinciliklerin ardından bir önceki koşusunda 2 inci olup son koşusunda dün harika bir yarış yapıp birinci olan OBRADA’ya 15 boy, RASİMBEY’ e 1,5-2 boy fark yapıp tekrar seri birinciliklerine başlayacağının sinyalini vermiştir. Bugün için NET BANKOM.

HÜRSEY- Bir önceki yarışında da aynı benzer yorumları yapmıştım şimdide arkasındayım, 1900 metrelik o, koşuda bekleme yapıp çok çok gerilerden gelip son 200 metreden sonra farkı açıp 6-7 boy gibi farkla yarışı kazanmasını, sahibi antrenörü, jokeyi olan M.GÜNDÜZELİ ile kazanmıştı. Tamam o grub bugünkü grubtan üstün değil hatta bir de değil ve formda isimler var ancak bence bugün hepsiyle başa çıkabilecek pedigriye sahip olduğunu düşünerek şahsen ben tek atıyorum kuponuma sizler bütçeniz doğrultusunda GÖLDEM ve ZAZAHASAN’ı yazabilirsiniz.

26 ŞUBAT KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU- 7-6-8-10-5
2.KOŞU- 2-3-4-1
3.KOŞU- 4
4.KOŞU- 4-2-5
5.KOŞU- 3/2-1
6.KOŞU- 4-10-9

12,6₺/37,8₺

YAZDIĞINIZ GİBİ GELSİN…

Bu arada ben sadece olabilir düşüncesiyle paylaşıyorum bu tahminleri. Sizler mutlaka kendi tuttuklarınıza şans veriniz. Bundan sonra da bu şekilde küçük ama şanşlı kuponlar paylaşacağım siz sevgili yarış severler. Saygılar…


SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*