26 Şubat 2019 Usta Ganyancı KOCAELİ Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları
İlk defa start alacak olmasına rağmen yeterli hazırlıklarıyla (8) Moment after yarış hayatına birincilikle başlayabilir.Bursa’da son ikinciliği başarılı (7) Miss Nilüfer etkili koşmasını beklediğim bir diğer isim olup devam eden form durumuna sahip (6) Lady lion ve kaba kumda ilk sınavını merak ettiğim (9) Rain flower bu ayak için yeterli gördüğüm isimlerdir.

Son yarışını ölçü almadığım (1) Altınonur,üst üste kazanan formda isim (4) Gözü açık,mesafesinde koşacak olan (3) Karatepeli,devam eden formuyla (2) Şimşekkral ve rakiplerine oranla ciddi kilo avantajı bulunan (6) Buğrahan sırasıyla şanslı gördüğüm isimlerdir.

Kısa mesafenin etkili isimi (1) Gold foot bilinen sert temposu ve inatçı yarış karakteriyle kazanmasını beklediğim isimdir bankom.

Gördüğü yarışlardan sonra daha iyi duruma gelen (7) Sultanhan startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürebilir.Geriden bu isimi tek yakalayabilecek isim (4) Nilda olup ikili bitmesi muhtemeldir.

Geçen hafta ikili bitiren (2) Göldem ve (5) Estigeçti ikilisi yine öncelikli şansa sahip olsalarda çok formda isimlerin az atlı mücadelesinde (3) Hürsev ve (1) Zazahasan yazılıp bu ayağın kapatılması taraftarıyım.

Bölünen maiden ikinci kısmı oldukça zayıf kalmış ki ilk ayakta önermediğim bir kaç isim burada koşsaydı banko verebilirdim.Favori olan (4) Captain baby muhtemelen agfde yüzde 50 yi görür ki kazanması en muhtemel isimdir.Ancak bu koşudan ters bir sonuç bekliyorum.Sıralamam şablonumdadır.

8.7.6.9
1.4.3.2.6
1
7.4
2.5.3.1
4.8.5.2.10.8/3.6.1.11.7

Bol şans.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*