1 Mart 2019 Beyaz Bayrak İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Koşu Yorumları

1. Ayak : VELİAHTIM ve KOVADA arasında gibi görünen koşuda, esasında ALTAHA yavrusu NEŞETİM’de var. Çünkü mesafe 2100. Nihayetinde bir arap yarışı ve çok yorum yapmak istemiyorum. Güvence olarak uzun mesafelerin dirayetli ismi TUNCAL’ın yavrusu TUNÇ DEVRİ’ni de yazıp bir sonraki koşuya geçiyorum.

2. Ayak : FINDIKKIRAN, son yarışında zayıf grupta da olsa, oldukça sermayeliydi. Kaya harasının atı ve Mehmet çok iyi tanıyor. Küçük kuponlarda değerlendirilebilir. ANGELETTA henüz mesafeye çıkmamış olsa da, kumaşı var. Sert gruplarda dişe dokunur mücadeleler verdi. BANA nın son yarışı hayal kırıklığıydı. Ölçü değil. CALLIENTE, mesafeye çıkınca kıpırdadı. TURKNUR, orijini ile koşar. Mesafe uzadıkça iyi koşacak izlenimi uyandıran SHINING STAR, TOROK yavrusu. Olabilir. Henüz mesafede denenmemiş safkanlar var. Kurgu yapamıyoruz. Zor yarış.

3. Ayak : MEHMETHAN ile ATÇETER’i bu mesafede ayırmak zor gibi duruyor. Mesafede ilk kez denenecek WIN RIVER WIN yavrusu RED WINNER, ihmale gelmeyecek bir diğer isim.

4. Ayak : Ben ilk banko hakkımı bu arap koşusunda kullanacağım. ÖZERDİNÇ’ten bahsediyorum. Bu sezon 3 yarış görüp birini de kazanan safkanın geçen yıl uzun mesafelerde neler yaptığını biliyoruz. Mesafede mücadele verdiği, geçtiği isimlerin yanında bu grup grup değil. Geriye dönüp baktığımda, geçen yıl GR yarış hariç kötü yarışı yok ve şu an geçen yılki formunu yakalamış vaziyette. Uygun grupta kazansın artık.

5. Ayak : SEVENTH SENSE bu gruptan biraz farklı. Amerika dan geldikten sonra toparlanması biraz zaman aldı. Son dönemlerde tamamen fit duruma geldi. CITY ZIP yavrusu olmasına rağmen 1400 den sonra zorlanıyor. Gördüğüm kadarıyla nedeni de çok ayağına çabuk, yarışı önde kabul ediyor ve erken devirleniyor olması. Seri gittiği için de çabuk tükeniyor. Ancak 1400’de kazandığı yarışında ikili mücadelesini çok beğendim. Yanına at gelince vermeye başlıyor. Bu haliyle 1200 metre deklaresi bence nokta atışı. Bu gruptan çok fazlası var. Yarışı önde kabul eder, 400’de öne sarkar, tüm ataklara cevap verir, 200 sonrasında farkı netleştirip fişi çeker. BANKO.

6. Ayak : MİRA MİRA yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Koşarsa burada rakibi yok. Kısa mesafeyi fırsat bilip önde kuracağı tempo ile bir solukta bitirmeye çalışacak olan KUSURSUZ GÜÇ’e rakip ise eküri avantajı ile ALLIYARİM.

Altılı Ganyan Şablonum

8.1.2.3
3 / 1.8.5.4.6
3.1.5.4
2
5
8.7.1

3.4 TL / 20 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla


SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*