2 Mart 2019 Beyaz Bayrak İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları

  1. Ayak:BLUE VICTORY son koşusunda 6,6 ganyan ile altılının ilk ayağında koşarken banko önermiştim. Fotoda verdi yarışı. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmak istemiyorum. Son yorumumu sizinle paylaşıyorum. Haydi İstanbul un perdesini açalım.
  1. Ayak:Favorim KAYI BEYİ. STRATA üzerinde detaylı bir yorum yapmıştım son startında. STRATA kazanırken, KAYI BEYİ çok iyi bir yarış çıkartarak STRATA nın bir boy gerisinde ikinci olmuştu. Arşivden 9 Şubat tarihli STRATA yorumumu okumanızı tavsiye ederim. KAYI BEYİ ni daha iyi anlamış olursunuz. İkinci bir isim YÜZATLI. Artık şartlı yarışlarda boy göstermeye başlayan NİPPON ı ve son ayaktaki favorimiz ÇAĞRI yı geride bırakma başarısı göstermiş olan taydan bu gün etkili bir yarış bekliyorum. İlk yarışı tatminkar olan CARROT üçüncü atım. Hem sahadaki iyi durumları hem de kaliteli kan hatları ile dikkat çeken iki ismi de ekleyelim. ARACI ekürisinin RED TORNADO su çok iyi durumda. CHARM SPRIT yavrusu. Hatırlarsınız, CHARM SPRIT, Prix Du Moulin de Longchamp i kazanırken,  koşunun net favorisi olarak gösterilen TORNADO isimli safkan ikinci olmuştu. Bu anlamda tayın adı manidar gibi geldi bana. Belki de tesadüf, bilemiyorum. TRIBUTE TO JOSS idmanlarında usta atlar gibi fuleler veriyor. Onun da kan hattı düzgün. Bu gün için her iki maideni de biraz at yazarak geçeceğim.
  1. Ayak:Geçenlerde hatalı bir RUBUCO yorumum olmuştu. O yarışı UĞUR BUBAM kazandı. Kuponum yattıktan sonra, hata nerede diye araştırmak için yarışları dikkatlice tekrar seyrettim. UĞUR BUBAM ın kazandığı yarışlarda az farkla kazanmış olsa da sermayeliydi. Şöyle ki ; safkan sermayeli gelip, jokeyi teşvik verdiği anda inanılmaz bir hızla devirleniyor. Uzun süredir bu kadar çabuk devirlenen ve böyle güçlü sprint atan bir safkan görmemiştim. Şunu söylemek istiyorum, safkan KIZIL TÜY ü boyun farkı ile geçti ancak elinde sermayesi vardı. Bu gün yine aynı şeyi yapacaktır.
  1. Ayak:Ben burada mesafeye odaklandım. Çünkü CHERY CHERY LADY, 1400 den sonra biraz sallanıyor. 1400 metrenin üzerine 13 kez çıktı. 1 kez kazanabildi. Tabii ki yine de kalitesini yok sayamayız. 1500 kum diyince de doğal olarak dikkatlerimiz VICTORY GALLOP yavrusu DENİZCANIM üzerinde odaklanıyor. Son üç yarışını kazanan kısrağın bu galibiyetleri şartlı yarışlardı kabul ediyorum ancak aradan sonra birkaç yarış gösterilen safkan layık olduğu yere üstüne koya koya geliyor ve çok ciddi potansiyel taşıyor. İhmal edemem. ŞEKER HANIM, AYASOFYA koşusundan sonra ara verdi. Buram buram kalite kokuyor. CHERY CHERY LADY, 1300 e kadar liderliğini korur, sonrasında silahlar çekilir. Nefes nefese bir yarış izleyeceğiz.

  2. Ayak:Ne güzel yaza yaza gidiyorduk. Arap yarışına denk geldik. Ne yapalım, yazacağız. SAVAŞATI geri döndü. Bu grubu geçmesi normal sonuç. Favorimdir. İlk rakipleri BOTAN ve YAĞIZAT. GÜRGÜR BABA ve RENGÜL ü de ekliyorum. 5 ingiliz yarışı varken araplara benden bu kadar.
  1. Ayak:Üzerine yorum yazmaktan yorulduğumuz ÇAĞRI, ikinci yarışında farklılaşan PATRIOTTICO ve ilk yarışında bekleneni veremeyen DALLAS. BRAVE KING ve yarış gösterildikten sonra farklılaşıp bomba patlatma hayalleri kuran DOMINANCE ye dikkat diyorum. Kaliteli kan hattı ile, ilk kez start alacak olmasına rağmen BALDEMAR, LAZZORONİ ve MAX.

Lütfen büyük kupon yapmayalım. Yarış zevkimizi ve heyecanımızı kedere dönüştürmeyelim.

Altılı Ganyan Şablonum

3

7.13.3.10.12

6

2.1.5

2.1.3.6.4

6 / 11.7.4.8.3.9.10

5 TL / 42 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla 


SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*