2 Mart 2019 Mehmet Fırat İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

TRIBUTE TO JOSS- İlgililerinin büyük beklenti içinde yetiştirdikleri yaklaşık 4 milyon üzeri kazandıran BLAZE TO WIN ile hem anneden hem babadan tam kardeş olan bu tay çalışmaları ile hazır olduğunu belli eden usta jokeyi daha ilk koşusunda maiden’ a veda edecektir. WIN RIVER WIN, SRI PEKAN, BLAZE TO WIN gibi çok sağlam kan hattına sahip, ŞAMPİYON baba, GAZİ ŞAMPİYONU ANNE. Tam bir açık yarış atı orjini. Daha ne olsun ki bu orjinin yanına at yazmayacağım benim bugün NET BANKOM.

UĞUR BUBAM- Son zamanlarda çok formda olan ve bugünkü rakiplerini daha önce koştuğu KV8 yarışlarında geçtiği, örneğin RUBUCO, KIZILTÜY gibi. Bu ve bunun gibi gruplarda kazanmaya alışan safkan bana babasından aldığı sprinter özelliği ile efsane şampiyon BOLD PİLOT’ın stilini hatırlattı. Nedeni ise; yine bugünde aynı şekilde olacak, rakipleri özellikle KIZIL TÜY tempo yapıp öne düşüp yarışı süratlendirecek rakipleri önde UĞUR BUBAM en geride kalıp son viraj dönülür dönülmez o müthiş sprintini atıp ipi göğüsleyecektir. Tıpkı efsane şampiyon BOLD PİLOT gibi. NET BANKOM.

CHERI CHERI LADY- Bu grubun çok üstünde olan kalitesi ile bilinen yüksek tempolu seri stili ile yarışı oldukça hızlandırıp herzamanki gibi beyaz bayrak ayna yapmaya çalışan bu safkan ile bekleme yarışı yapıp 3-4 sırada son düzlüğe girip finişi görmeye çalışacak olan ŞEKER HANIM acaba yol alıp arayı son 400 de açacak olan tecrübeli jokeyi S.BOYRAZ’lı CHERI CHERI LADY’i yakalayabilirmi? İşte o muamma bence ara verip sürekli üstüne koyan bu kalite bugün kendisi adına çim sezonu öncesi 2019 un ilk birinciliğini alacaktır. Risk sevmeyen dostlar yanına ŞEKER HANIMI yazabilir.

02 MART İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU- 4-6-3-7-8-5
2.KOŞU- 12
3.KOŞU- 6
4.KOŞU- 1/5
5.KOŞU- 3-2-6-7-1-9-4
6.KOŞU- 4-6-9-11-10-12-1-13

23,52TL/47,04TL

YAZDIĞINIZ GİBİ GELSİN….


SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*