3 Mart 2019 Beyaz Bayrak İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Koşu Yorumları

 “Arkadaşlar, dün Adana ve İstanbul da çok başarısız bir gün geçirdim. Sağlık olsun. Birlikte geçirdiğimiz yıllar sonunda ben sizi, siz de beni tanıdınız. Biliyorum, herhangi bir kızgınlığınız yok. Ama yine de çıkıp bir açıklama yapmak ihtiyacı duydum. Yanlış tahminlerimden dolayı özür dilemek istedim.”

  1. Ayak:Bence günün en ilginç yarışı bu yarış olacak. Çok fazla bankomun olduğu bu programda, tam kapatmalık bir koşu. Tam bir strateji savaşı. SUPERSTAR LADY, muhtemeldir ki kaçıp son düzlükte sermaye alıp bitirmeyi deneyecek. Karşısında TRANSACOUSTIC yavrusu var, düzlüğe yayacak nefesi var. Sonlarda etkili gelecek LITTLE BIRD. Bir türlü kazanamayan sihirbaz. Ve kurgusu çok zor bir son düzlük. Bu ayağı kapatıyorum ve tek atana da saygı duyarım.
  1. Ayak:Uzun mesafedeki yarışında sert rakibine fotoda boyun eğdi. Çok da önemli değil. Ne o kadar sert bir rakibi var, ne de mesafe o kadar uzun. Arap ama BANKO.
  1. Ayak:AÇIKEL bu kadar uzun mesafede temposunu koruyabilir mi bilmiyorum. Son yarışlarını sermayeli kazandı, olabilir. Mesafe bu kadar uzun olunca TAMERİNOĞLU ve BİLGİN kan hatları bir adım öne çıkıyor. Mesafede rüştünü ispat etmiş UĞURSEL son atım.
  1. Ayak:Mesafeye çıkınca babasının nefesini sahaya koyan KANBEDRİ ve gösterişli yarışlar kazanıp, kanı itibarı ile uzayan mesafeleri yadırgamayacağını düşündüğüm CELAL BABA ikilisini ayıramıyorum.
  1. Ayak:Burada kim koşmaz diye sorduğumda 2 isim çıkıyor karşıma. 1 ve 7 numaralı safkanlar. İkisinin de ekürisi var. Kapatmalık bir koşu daha. YILMABAŞAR ile TARIKHAN zaten sürekli baş boyun. Ama ikisi de yaşlı ve SERDÜMEN ya da SELKUT kalitesinde değil. Ve yaşlandıkça yeniden doğan KIZILHAN. Kapatın gitsin.
  1. Ayak:Bu koşu ile ilgili yorumumu geçen hafta yapmıştım. Yorumumun arkasında duruyorum. CONGENIAL SON yorumumu linki tıklayarak okuyabilirsiniz. Yine aynı binicisi ile sahada, yine  kazanacak.

//www.ganyantime.com/2019/02/22-subat-beyaz-bayrak-izmir.html

Altılı Ganyan Şablonum

3.5.4 / 6.2.8.1.7

2

2.4.3.7

2.1

5.6 / 4.2.3

4

3.4 TL / 23 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla 


SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*