15 Nisan 2019 Beyaz Bayrak BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
1. Ayak: Bursa’nın perdesi Şartlı-1 yarış ile açılıyor. Hiç koşmamış taylar. Bu iş kasıtlı olarak yapılıyor. Yarışsever ilk ayaktan yatsın, beşli ganyan oynasın. Kasaya para gelsin. Kahin değilim, hiç izlemediğim atlar ile ilgili ne yorum yapayım? Tek geçeceğim, aksi takdirde kapatmam gerekir ki, program zaten zor. Yatarsam da TJK’nın istediği şeyi yapmayacağım, 5’li ganyan yapmayacağım. Uzatmayalım. ÇEGİRGE ile anne kardeşi olan KISRAK GÜZELİ, sahada da iyi duruyor. Tek geçiyorum.

2. Ayak: ASİLBAKİ uygun bir grup denk getirdi. Favorimdir. BABÜRGÜZELİ son yarışını çok gösterişli kazandı. Tolga ile yine şanslı. NİZİPLİ KIZ ın son yarışına inanamadım. Startta oyalanmasına rağmen öyle güzel bir yarış çıkarttı ki, söyleyecek söz yok. Son yarışlarını beğendiğiim İSKANDİNAV ve KEVİR i de ekliyorum.

3. Ayak: FIRTINA TOYNOK’a neler oldu bilmiyorum, bir süredir kayba koşuyordu, son yarışında pek te sevmediği mesafede kıpırdadı. Bu gruptan fazlası var. Kısa mesafede ZAZAHASAN’ı geçti geçen yıl. Gündüzeli son yarışında safkanda ışığı gördü ki, tekrar biniyor. GÜLFEM nihayet pisti, mesafeyi, grubu ve jokeyi bir arada denk getirdi. Sentetikteki son yarışı ölçü değil, tam bir kaba kum atı. BEYZA SULTAN uzunda akışlı kazandı ki, kısayı daha iyi koşar. ELLİBEŞ için grup sert olsada, formu çok iyi. Flaş aprantisi ile kaçıp bitirmeyi dener. DENİZ SEFASI yarış gördü. Furkan ile şans verdiğim bir diğer isim. FERHAL ve ALOYSHA’yı da ekleyip, kısa mesafedeki bu riskli yarışı noktalıyorum.

4. Ayak: SINGLE CAR, hem güç olarak hem de form olarak yetersiz rakiplerini bir arada denk getirdi. ZANJERO yavrusu ve tam bir kum atı. Zaten son yarışında tecrübesiz aprantisine rağmen çok işi bir iş çıkarıp ışığı yakmıştı. Kazanmasını bekliyorum.

5. Ayak: İlk ayak yorumumdan farklı bir şey yazmayacağım. Beğendiğim bir tayı tek geçiyorum. KAİZBERT tayı, kısrak babası KALAMIŞ. Kalitenin kalitesi bir kan hattı. Sahadaki durumu da kötü değil. Denk gibi görünen grupta risk alıp tek atıyorum.

6. Ayak: ALİDEV i iki yarıştır izliyoruz ve elindeki sermayeyi hesap etmeye çalışıyoruz. Çok sermayeliydi iki yarışında da. Yarışı en geride takip etmesine rağmen, son 200 de attığı sprint akıllara zarar. Şunu söylemek istiyorum, eğer önce vermeye başlasa son iki yarışında rakiplerine ne kadar fark atardı, bilemiyorum. Ancak erken devirlenen atlarda bazen şöyle bir sıkıntı oluyor, devrini uzun süre koruyamayabiliyor. Rakipleri ALİDEV’i çok iyi biliyor artık. Yarışı hedef yapan safkanlar, koşuyu süratlendirip ALİDEV i erken yürümeye teşvik edecekler ki, bu da beraberinde soru işaretleri getiriyor. Benim öngördüğüm gibi yüksek tempoda geçecek ise yarış, dikkatim bir safkana odaklanıyor : BİG MAN. Çünkü bu mesafede yüksek tempoda geçecek yarışta, düzlükteki uzun ve nefesli sprint son sözü sözyler. Tabi BİG MAN için en büyük endişe startta kalma huyu. Eğer startta çok fazla oyalanırsa, düzlük başında öne sarkmak için sermaye harcayacak ve bu harcadığı sermayeyi de sprintinden düşeceğiz. Zor bir yarış olabilir. Ancak son iki yarışına baktığımda ALİDEV en azından alternatif banko olmalıdır diye düşünüyorum.

Altılı Ganyan Şablonum

9
2.3.11.9.10
10.7.5.2.1.6.4
5
11
6 / 8.7.4.5

2.5 TL / 12 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla


SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...5 yorum

  1. Abi dün akşam senin oyununu yaptım Adana 4 lu ganyan son ayakta fovoriden yattım barisimi 2 atlan geçtim ama son ayakta da 8 tek attım olmadım tebrikler abi çok güzel yorum ve program veriyorsun eline sağlık tebrikler abi

  2. İnanki paralı siteler varya bı oyunları veremiyorlar yazıklar olsun onlara ben sizi hergun takip ediyorum cazip altılı veriyorsun dediğim gibi dünkü Adana dörtlü ganyan 345 lira verdi kuponun 1.80 kuruş ama benim hatamdi fovoriyi yazmamak teşekkürler hocam emeğine saglik

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*