14 Mayıs 2019 Bay Altı KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri
1.Ayak; Altılı ganyanın ilk ayağı olan bu koşu da her ne kadar ağır favori olarak KİNG ÖMER gözükse de ben bu koşunun sürprize açık bir koşu olabileceği kanaati taşıyorum,Bu yüzden ya KİNG ÖMER tek yada 1’den 7’ye kadar hepsi diyorum.

2.Ayak; BAVİ REŞFOR THE KING ikilisine ARKANSAS SOUL da eşlik edecektir, Ekürisi Kinowa ya çok sert gruplarda hep fedai koşan, bugün çok iyi koşabileceğini düşündüğüm POWER KING  ve el değiştirdikten sonra çok farklılaşan JUST RUN ise koşunun süprizidir.

3.Ayak;
İlk  yarışında iyi bir çıkış yapan ancak jokeyinin atı tutmak isterken, aşırı çekmesi sonucu at dışa doğru meğillenince atı düzeltmek için uğraşırken grubun bir anda 5-6 boy,gerisinde kalmasına rağmen sonradan yaptığı düzgün aksiyonlarla kamçı vurmadan ikinci olduğu yarışını çok beğendiğim KUMARBAZ bana göre bugün kazanacaktır.

4.Ayak;
Ben bu ayakta son yarışını çok sükseli kazansa da, POYRAZIN RÜZGARIN’IN o gün yaptığı yarışı tekrar yapabileceğini düşünmüyorum.yanına diğer atları da ekleyeceğim, değerlendirmelerinizi şablonda ki sıralama üzerinden yapabilirsiniz.

5.Ayak;
İstikrar bakımından sıkıntılı atların bir araya geldiği bu tip yarışlar da,yorum yapmak yanıltıcı olabiliyor,gelir dediğiniz at  gelmiyor,gelmez dediğiniz at geliyor ben hepsi yapacağım,ancak sıralama şablonumdan, sizlerde kendinize göre değerlendirme yapabilirsiniz.

6.Ayak
; 2 numaralı THREE CAT‘i alternatif banko olarak önermek istiyorum,bana göre, bu safkan istediği koşulları buldu ve bugün kazanmasını bekliyorum.Ancak,Alternatif dememin nedeni,başka yerde bir tekim olduğu için bugün çok iyi bir yarış beklediğim,Kurtel ekürisine Ait 13 numaralı VİCTORİ FİLE’ı kuponuma yazacağım. Yeriniz kalırsa değerlendirmenizi öneririm.

ALTILIM
1.Ayak; 2 / 3-4-1-5-6-7
2.Ayak; 2-6-1 / 9-11
3.Ayak;6 KUMARBAZ
4.Ayak;3-2-1
5.Ayak;3-2-4-1-6-7-5
6Ayak;2 THREE CAT /// 13 VICTORY FILE
 
4.41 TL / 102.90 TL

SİZİN DE TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*