16 Mayıs 2019 Bay Altı ANKARA Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları1.Ayak; Her ne kadar buradaki  rakiplerini geride bırakırken çok iyi koşan KİNG’S DAY favori olsa da ben bugün alternatif tek olarak değerlendirebileceğimiz bir safkan olarak öneriyorum.Yanına rakip olarak 200 m daha uzayan mesafede iyi bir koşu gelebileceğini düşündüğüm,CAHİL,BRACCIOFERRO,COCHABAMBA,ve PROFOSER‘,İSMİHAN‘ı da ekleyeceğim.

2.Ayak;
Bu ayağın sürprize açık bir koşu olabileceğini düşündüğüm için çok at yazmam gerektiğini düşünüyorum,değerlendirme sıralamam şablondadır.

3.Ayak
; Bu gruba yetecek kadar hatırı sayılır atlarla bugüne kadar mücadele eden ve özellikle bir önceki 57 kg ile şartlı 4 mücadelesini çok beğendiğim, bugün çok uygun kilosu ve atı iyi tanıyan jokeyi ile bugünkü rakiplerine üstünlük kurmasını beklediğim BABADAĞINOĞLU‘nu tek öneriyorum.

4.Ayak
; Bu koşuda ise, her seferinde bu rakiplerini geçen BITCOIN‘in yine bu rakiplerini geçebileceğini düşünmekle beraber,bugüne kadar beklentileri karşılayamayan,kalitesinin altında koşan COOGER’ın bir önceki yarışını galop yapar gibi koşması bana,  kalitesini düşünerek mutlaka yer vermem gerektiğini söylüyor.

5.Ayak;
Kalitesi malum safkan  için ,tek yarışa Ankara’ya gelen, Kadir ile MAVİ DALGA’yı Alternatif tek öneriyorum,rakipleri ise öncelikle,bugün Akın SÖZEN le uyum içerisinde olacağını düşündüğüm TEMİZKAAN dır,daha sonra ALDERAMİN olduğunu düşünüyorum.

6.Ayak; 
Son ayakta ise fazla yorum yapmadan sıralama da ki atları verirken PIECE OF FIRE’a dikkat etmeniz ve QUİTO,SEVMEK ZAMANI, çim pistte daha iyi koşmasını beklediğim IMOGEN’i mutlaka değerlendirmenizi öneririm.
ALTILIM

1.Ayak
; 10-6-4-3 / 2- 11
2.Ayak; 8-5-4-11-3-13-10 /12-2-1
3.Ayak8 BABADAĞINOĞLU
4.Ayak; 1-2
5.ayak; 2 MAVİDALGA / 6-1
6.Ayak; 14-15-8-17
 
15.68 TL / 100.80 TL
 
Ganyan Time Okuyucusu  Dostlarımızın Şansının Bol Olmasını Diliyorum…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*