16 Mayıs 2019 Bay Altı İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları1.Ayak; Her koştuğu koşuda büyük aşama kaydeden KESKİN NİŞANCI, bana göre çim pisti ve bu mesafeleri rakiplerine oranla daha iyi koşacaktır. Bana göre geçilmesi sürpriz olur. Ancak başka yerde tek atmak isteyen arkadaşlar isterlerse 1 numaralı BEYOĞLU ve 11 numaralı STAR IN TURKEY’i değerlendirebilirler. Ben ilk tek tercihimi bu ayakta kullanacağım.KESKİN NİŞANCI Bankomdur.

2.Ayak; Bu ayağın istenilen seviyeye ulaştığını düşündüğüm, babadan kardeş ERENDIRA ve WRITE TO ELLIE’nin arasında bitmesini bekliyorum benim için bugün iki safkanla az da risk alarak bu ayağı geçeceğim.
3.Ayak; Daha önce koştuğu çim yarışında beğendiğim sonrasında bana göre eksik olduğu kumda bile iyi koşarak, Artık yarış kazanacak kıvama gelen tırnağının ucunda ki
KAMERTAY‘ı da alternatif tek olarak öneriyorum.yanına rakip arayanlar H.Şimşek ile çok iyi anlaştığını söyleyebileceğim BARUT EFE‘yi değerlendirebilirler.
4.Ayak; Unutulduğunda ortaya çıkan ve Bugün çok iyi koşmasını beklediğim GÜNGÖRAĞA’dan bir sürpriz bekliyorum. Ancak yanına, yarışın gidişatı lehine olacak, öncelikli 2 safkanı da yazacağım,ekürili ÖZERDİNÇ ve VANLI MAHO daha sonra ki sıralamam ı şablondan değerlendirebilirsiniz.
5.Ayak; Ben bu ayakta, bir çok safkanın 1400 derecelerinin 1.26 içinde koşmaları dolayısıyla 1880’e çıkacakları gibi bir çok faktörü bir araya getirdiğimde hepsi yaparak geçmek gerektiğini düşünüyorum. Burada  tuttuğunuz atların yanında bir safkana mutlaka yer vermenizi öneririm GÜRBÜZÜN GÜLÜ. Bende hepsi olduğu için size not olarak vermek istedim.
6.Ayak; Bu ayakta Öncelik FREEDOM FLIHT, BABİ, VAROLHAN ve ÇAKAÇAK, daha sonra ters koşabilecek YEŞİLLİ BEY
 
ALTILIM
1.Ayak; KESKİN NİŞANCI
2.Ayak; 4 -6
3.Ayak; 6 KAMERTAY /  2
4.Ayak; 5-6-8-9-3 /11-2-7
5.Ayak; HEPSİ
6.Ayak; 5-6-10-11 / 12 
 
36.40 TL / 145.60 TL
 
Ganyan Time Okuyucusu Tüm Dostlarımıza Bol Şanslar Dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*