17 Temmuz 2019 Sporx İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları
Bugün İstanbul programını tercih edeceğiz. 9 koşulu ve cazip bir program var. Çift bankolu şablon ile günü değerlendireceğiz. Buraya itina ile hazırlanan ve son 400’lük galobundaki derecesiyle göz doldurarak geliyorum sinyalleri veren KİSOS, yatkın olduğu pist ve mesafede günün ilk ayağına öne çıkıyor. Binicisi sabırlı davranabilirse bu grupta kazanarak altılı ganyanın açılışını yapacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz.

Bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız bir diğer safkan ise MONTEGO olacak. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan ve son 400’lük galobunda geliyorum sinyalleri veren bu atı bu yarış dahil bir süre daha takip etmekte yarar var. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak kuponlarda değerlendirebiliriz.

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Uygun kilosunu yanı sıra artırdığı form durumuyla rakiplerinden sıyrılan ÖZDAMAR için bu koşuda ilgileri içeride yorumu yapıyor. Düşük bütçeli veya farklı bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler kapanışta bu atı değerlendirebilir.

İstanbul programında bugün altılı ganyan yerine 7’li plase oyununu tercih edecek yarışseverler ise 7’li ganyanın ilk ayağında harika form durumunu devam ettiren ve sert kantarmaya sahip jokeyi ile bu yarışa katılacak olan DERİN MAVİ’siz kupon yapmamalı. Tüm atların ayakları düz bassın, herkese bol şans diliyoruz.

Eko Kupon: 2 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-7 / 5


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*