21 Temmuz 2019 Beyaz Bayrak İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri ve Analizleri
ANAKIN : Çimci BUSHRANGER in ülkemizde koşan üçüncü yavrusu. Diğer ikisinden İNFERNO, 4 yıl süren yarış yaşamına bir çok kupalı koşu sığdırdı ve ciddi başarılar elde etti. Diğer tay UTKUNUN KIZI ki, start aldığı 4 çim yarışından ikisini kazanıp diğer ikisinde ikinci oldu. Bazı kaliteli aygırların kanı tutmaz ve çok iyi yavrular veremez ancak BUSHRANGER in kanı tuttu. Çok iyi iki yavru verdi. Sahaya çıkan üçüncü yavrusu ANAKIN da bu kanın hakkını vererek ilk yarışını çim pistte gösterişli kazandı. O yarışını kazanırken elinde sermayesi vardı ve aksiyonlarını çok beğendim. Bu gün de süper form durumu ile uygun grupta yine kazanmasını bekliyorum.

BEKLENEN : Kısa mesafe çim pistte çok etkili olan LUXOR tayı, zor gruplardan sonra İstanbul çiminde Müslüm ile kazandığı yarışı izlediğimizde, bu grup ile ciddi anlamda bir farkı olduğu net olarak görülebiliyor. Lehine mesafede aynı jokeyi ile yine gösterişli bir yarış kazanacaktır diye düşünüyorum.

HÜRAT : Dişi tay deneme yarışı galibi, KISRAK koşusu ikincisi ve GAZİ üçüncüsü. Ve bir not : Tay deneme yarışında GAZİ şampiyonunu geride bırakmıştı. Yorumsuz banko.

LUNA DANCER : MONTEGO ile öz kardeş olan tay, kanının hakkını sahaya yansıtıyor ve bu gruptan farklı duruyor. Etkili jokeyi ile kazanmasını bekliyorum.

1. Altılı Ganyan Şablonu

1
4.1.2.3.6.5.8.7
3.1.2.4.6.5
4
4.1.3.2 / 8.6.5.7.9
6

14 TL / 30 TL

2. Altılı Ganyan Şablonu

4
4.1.3.2 / 8.6.5.7.9
6
7.5.4.2.1.3.6.8
7
11.7.12.10.5.6.1

16 TL / 35 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...3 yorum

  1. kusura bakmayın bushranger ‘ in ülkemizde koşan 14 adet tayı var. ayrıca bu koşuda the perfect show kardeşi milleti yanlış bilgilendiriyorsunuz.kafanıza takmışsınız iki üç at onları değerlendiriyorsunuz.lütfen yanlış bilgi vermeyin millet para yatırıyor çakıl taşı değil.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*