10 Ağustos 2019 Tüm Gazetelerin ANKARA Altılı Tahminleri, UIusal ve Yerel Gazete Tahminleri
GanyanTime.com

GanyanTime.com

10 ağustos 2019 cumartesi ankara at yarışı gazete tahminleri, 10.08.2019 tahminleri, altılı analizleri, altılı ganyan kuponları, altılı ganyan şablonları, altılı ganyan tahminleri, altılı şablonu, altılı tahmini, at yarışı, at yarışı tahminleri, atyarışı tahmini, basın tahminleri, bülten tahminleri, bültenlerin ankara tahminleri, fanatik gazetesi altılı ganyan tahminleri, fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini, gazete ve bültenlerin altılıları, gazetelerin ankara tahminleri, günün altılı kuponları, günün altılı tahminleri, günün altılı tüyoları, günün altılısı, günün tekleri, günün tüyoları, koşu yorumları, ulusal gazate tahminleri, ulusal ve yerel gazete tahminleri, yarış analizleri, yedili ganyan / plase tahminleri, yerel gazete tahminleri, 10 ağustos 2019 gazete tahminleri, 10 ağustos gazetelerin tahminleri, 10 ağustos 2019 tahminleri, 10 ağustos 2019 yarış tahminleri, 10 ağustos 2019 at yarışı tahminleri


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...1 yorum

 1. Herkese selamlar Adanadan Murat Hoca_01 Ankara yarışlarında sizlere elimden gelenin en oyisini yapacağım.
  Öncelikle bir aprantiye dikkat çekmek isterim; M.G.Arslan bugün iki tane şanslı ata binecek,aman ha dikkat açıklama yorumlarda.
  1.Ayak:Bu ayakta özellikle 8 nolu Haritaci Kiz’a dikkat çekmek isterim,tam mesafesi ve çimci kan hattından geliyor.Apranti ikinci kez biniyor ve ilk ayaktan çok cazip olur gelirse. Tabiki 1 ve 7 nolu atlarla bu ayak sağlam olur.
  2.Ayak: 2 nolu Yakutiye tam mesafesinde aprantisi atida tanıyor ilk sansli isim . Rakipleri; 6,7 ve 4 no lu safkanlar.
  3.Ayak:Bu koşuda 4 nolu Gelkiz’ ı bir adım önde görüyorum 5 nolu Göklerin Gülü’ne göre,4 ve 5 bu ayak için yeterli.
  4.Ayak: M.Çicek’le son kosusunu kazanan 2 nolu Gümbürgumbur bu rakipleri yanında seriye devam edecektir. Bu jokey bu safkana ilk defa binmisti ve kazandı. Bence bu ikili bundan sonraki yarışlarda da Çiçekler açmaya devam edeceklerdir. Katı Semih’in bu atı geçeceğini sanmıyorum. 2 Banko.
  5.Ayak: Bu ayakta sizlere bir attan bahsedeceğim. Uzun süre önce koşmayıp iki kum koşu görüp çim ve uzun mesafeye çıkmış 2 nolu McTamer tam mesafesinde çimci bir safkan olup çok kupon yirtar. Tabiki 6 ve 4 nolu atlarda hem form hemde mesafeden dolayı yazmamız gerekli.
  6.Ayak: Sizlere bu ayağa çok at yazmanizi tavsiye edeceğim. Fakat bu ayakta da bir ata değinmeden gecmiyecegim. Hem kumcu hemde uzuncu bir orijine sahip fakat bir türlü koşu tecrübesi kazanamamış 11 nolu SüperBaba , B.Kilinç da az jokey değil,geldiğinde ikramiyeyi düşünemiyorum. Tabiki yanına formda ve mesafe atları var sırası ile; 6,9,1,3,5 ve 2 nolu safkanlar.
  Kupon bedeli: 35,28 TL.
  Yazdığım tüm altililarin aynısını oynuyorum ve sizlerle burada paylaşıyorum. İnşallah bir gün şansımız yaver gider. Güzel bir söz var.At koşar Baht kazanır diye. Görüşmek dileğiyle selamlar Adanadan Murat Hoca_01 Herkese Bol şanslar diliyorum. ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*