12 Ağustos 2019 Bay Altı KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

OLACAK O KADAR; Geçen koştuğu A3 mücadelede bile tek olacağını nedenlerini anlatmıştım,Ancak startta biraz oyalanınca mesafede kısa olunca bana göre binicisi atı zorlamadı, ve yarış biterken rahat aksiyonlarla gelip fotoya da diğer atlara göre diri girdi.Bugün bu grupta 200m daha uzayan mesafede kazanması gerekir.Bana göre zaten bu grubun atı olmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Bankomdur.

ZİRCONIUM; İlk koştuığu 1000m lik kısa mesafe yarışında başlarda yarışa adaprte olmakta zorlanan,son viraj dönülürken grupta net sonuncu olan safkan öyle bir sprint attı ki bana göre tam Hosli’nin anne kardeşi olduğunu gösterdi,aynaya yakın fotoda o mesafede müthiş açık kapatarak foto da baş boyun yarış bitirdi.Bugün aslında banko önermekistediğim bu safkanda tek sorun ilgilileri aradan sonra safkanı sıkıştırmadan yarış göstermek isteyecekleri.Ancak atın kalitesine ve M:Demirbaş’ın bizzat ilgilendiği bu safkana çok güveniyorum.Risk alarak kupon yapmak isteyen dostlarımız için eğer yukarıda söylediğim olasılığı göz önene almak istemezlerse cazip bir tek olabilir.Ben yanına sadece sigorta olsun diye HAKEEMOĞLU’nu koyarak şablonumu kuracağım..

Altılım

1.ayak; 6 OLACAK O KADAR
2.ayak; 7 ZIRCONIUM /// 3HAKEEMOĞLU
3.ayak; 8-5-2-1-4 /// 9-10-3-11
4.ayak;6-4-3 // 2-7
5.ayak;3-4-5-6-7-8
6.ayak;1-8-4-2

25.20 TL /// 151.20 TL


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*