17 Ağustos 2019 Bay Altı ANKARA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

CALL TO VICTORY; Bu safkan ile ilgili çok detaya girmemem gerek yok. Daha önce bu safkanlardan sadece Vahşi Kız ile koşmayan, geri kalan safkanları rahat geçmiş bu safkan, açık yarışlarda ki başarısı,diğer yarışlarda bir o kadar kötü değerlendirilen jokeyi ile kazanacağını düşünüyorum. Maiden yarıştan sonra ilk GR3 sonra GR2 kazanmış bu safkan bu gün de GR1 kazanmak için çıkıyor.Kazanacağını düşünüyorum.İlk bankomdur.

DAY LİGHT; Son yarışında son viraj dönülene kadar kantarmada adeta boğulan safkan, viraj dönüldükten sonra en içi kulvara dalıp sprint yapmak istemiş fakat yine jokeyin en dış kulvara atı açıp sonra da tekrar iç kulvara gelmek istemesiyle,kazanacağı yarışı yarışını aynada kaybetti.Sonuç olarak bariz jokey hatasına kurban gittiğini düşündüğüm bu safkan ben artık beklenilen kıvama gelen,iyi bir ekipte çok hazır ve formda olan DAYLİGHT, bugün çimi farklı koşacaktır. Bu yarış için H.Karataş tercihi ise yine diğer yarışlarından farklı ya önde kaçarak gidecek yada 2 ye 3’e yatıp sonlarda yüklenerek kazanmaya koşacaktır.Ben bugün tam mesafesi olduğunu düşündüğüm bu safkanın, kazanacağını düşünüyorum.bu iki banko üzerinden şablonumu oluşturacağım.

Altılım

1.ayak; 6-7-2-3-4 // 1-5-8-10-9
2.ayak; 5-4-3-2
3.ayak; 4-6-2 // 1-3
4.ayak; 2 CALL TO VICTORY
5.ayak; 2-3-5-1-4 // 6
6.ayak; 11 DAY LİGHT

21.00 TL /// 84.00 TL


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


7 yorum

  1. Tüm gazetelerin tahminlerini yayınlayan arkadaş işini bazen ihmal ediyormuş gibi geliyor neden yayınlamıyor. İnternet ortamında bunun kabul edilebilirliği yok gibi ne dersiniz..Saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*