17 Ağustos 2019 Tüm Gazetelerin ANKARA Altılı Tahminleri, UIusal ve Yerel Gazete Tahminleri

GanyanTime.com

GanyanTime.com

17 ağustos 2019 cumartesi ankara at yarışı gazete tahminleri, 17.08.2019 tahminleri, altılı analizleri, altılı ganyan kuponları, altılı ganyan şablonları, altılı ganyan tahminleri, altılı şablonu, altılı tahmini, at yarışı, at yarışı tahminleri, atyarışı tahmini, basın tahminleri, bülten tahminleri, bültenlerin ankara tahminleri, fanatik gazetesi altılı ganyan tahminleri, fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini, gazete ve bültenlerin altılıları, gazetelerin ankara tahminleri, günün altılı kuponları, günün altılı tahminleri, günün altılı tüyoları, günün altılısı, günün tekleri, günün tüyoları, koşu yorumları, ulusal gazate tahminleri, ulusal ve yerel gazete tahminleri, yarış analizleri, yedili ganyan / plase tahminleri, yerel gazete tahminleri, 17 ağustos 2019 gazete tahminleri, 17 ağustos gazetelerin tahminleri, 17 ağustos 2019 tahminleri, 17 ağustos 2019 yarış tahminleri, 17 ağustos 2019 at yarışı tahminleri


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


3 yorum

 1. At Koşar Baht Kazanır. Bugün de bizim günümüz olsun İnsallah! Diyerek Ankara yorumuma geçeyim.
  1.Ayak: Çok at yazmamız gerekecek bir koşu sırasıyla; 1,5,6,4,3,2,10 ve 7 yeterli olacaktır.
  2.Ayak: Aprantisiyle çok uyumlu olan 2 nolu Gipsy Danger ile süper formda olan İremsu mücadelesi birinciyi belirleyecektir.
  3.Ayak: Son iki yarisindada sizlere banko önerdiğim kalitesine yakışır koşmaya başlayan 6 nolu Erkmen yine bu grupta da yakışanı yapacaktır. 6 no Banko.
  4.Ayak: Sizlere 6 nolu Vahsikiz’dan bahsedeceğim. Son iki yarışında dahada iyi duruma gelip birde H.Karataş’ı deklare edip, dişi bir tay olmasının da verdiği avantajla çıktığı gibi bitirecetir.A.Çelik’le çok favori olan 2 nolu Call to Victory tüm gayretleri ikincilikten öteye gitmeyecektir. 6 no Banko.
  5.Ayak: 5 nolu Duello’nun son yarışına hiç inanmıyorum. Bu defa tekrar H.Çizik deklare edilmiş bu jokeyle 1.ligi var.ilk şanslı isim. Son yarışı çok parlak olan 4 nolu Violin Sonata bu defa H.Karatas’la çok daha şanslı oluyor. Bu ayağın sürprizini bir süre geri alınıp uyumlu aprantisi ile 2 nolu Heymarja yukarıdaki ikilinin kapismasindan faydalanacak tek safkandir.
  6.Ayak: Valla bu ayağa kadar gelip de yatmak çok yazık olacaktır. İlk ayakla son ayak günün en zor koşuları sırasıyla; 16,14,8,13,17,6,4,5,11,9 ve 2 nolu safkanlar yeterli olacaktır.
  Kupon bedeli: 36,96 TL.Görüşmek dileğiyle Adanadan Murat Hoca_01 Herkese Bol şanslar diliyorum.?

  • 1.Ayak ta 3 nolu safkan yarıştan çıktığından onu çıkarıp son ayağa 15 nolu Native Fair’i ekedim. Bilginize.
   Kupon bedeli 35,28 TL olmuştur. Görüşmek dileğiyle selamlar Adanadan Murat Hoca_01 Herkese Bol şanslar diliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*