22 Ağustos 2019 Cem Korkan ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri ve Analizleri

** SKY MOON : Son yarışında jokeyinin etkisiz kaldığını düşündüğüm safkan biraz daha geliştirdiği formu ile bana göre bu sefer H.Karataş ile çok farklı koşacak olup müsait grupta ilk alternatif tekimdir. Rakip arayanlar bu aralar formunda formunda Kıpırdanmalar olan bu pist ve mesafeyi seven Ateşin Kanatları nı yazabilirler.

** POKER FACE : Son yarışında KV7 koşan safkan o yarışında bile tabelaya girmeyi başarmıştı. Kazandığı yarış tecrübesi ve her geçen gün artan formu ile vasat grupta bir diğer alternatif banko adayıdır. Maıden yarışı deyip güvenmeyenler takı değişikliklerine giden Bella Perfect ve Baydemir, tam bir çim atı olan Sesil Hanım ve son olarak formu iyi sert jokeyi ile No Control ü yazabilirler.

*** BLACK CHINESE : İstanbul’daki Santalin A2/Dişi koşusunda ki peri lina nın arkasından ikinci olduğu yarışı kadar koşar ise normal-yumuşak-ağır pist ayırt etmeden başarılı koşan safkan yeterli nefesi ve kantarmasını tanıyan jokeyi ile benim bankomdur.

** MALA MOJA : Çim pisti bulduğu zaman affetmeyen bu isim yine dişilere mahsus kendi grubunda koşan safkan son yarışını H.Karataş ile aynı mesafede kazanma başarısı göstermişti.Güzel form durumu ile bir başka alternatif banko adayıdır. Fakat koşan safkanların derece olarak birbirlerine yakın olması nedeniyle güvenmeyenler iyi durumları ile Ceylincan, Royaliz, Kg denenecek olan Wınd ve son olarak kendisiyle yakından ilgilenen kantarmasını tanıyan aprantisi ile Hafocanı yazabilirler.

1.ALTILI

6/ 1
2/ 4.1.8.7
3.6.2.4.1
5(BLACK CHINESE)
5.4.1.2.12.4.8
2.6

49₺

2.ALTILI

5(BLACK CHINESE)
5.4.1.2.12.4.8
2.6
1/2.7.4.6
1.4.6.8
2.4

39.20₺

BOL ŞANSLAR…


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*