30 Ağustos 2019 Tüm Gazetelerin BURSA Altılı Tahminleri, UIusal ve Yerel Gazete Tahminleri

GanyanTime.com

GanyanTime.com

30 ağustos 2019 cuma bursa at yarışı gazete tahminleri, 30.08.2019 tahminleri, altılı analizleri, altılı ganyan kuponları, altılı ganyan şablonları, altılı ganyan tahminleri, altılı şablonu, altılı tahmini, at yarışı, at yarışı tahminleri, atyarışı tahmini, basın tahminleri, bülten tahminleri, bültenlerin bursa tahminleri, fanatik gazetesi altılı ganyan tahminleri, fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini, gazete ve bültenlerin altılıları, gazetelerin bursa tahminleri, günün altılı kuponları, günün altılı tahminleri, günün altılı tüyoları, günün altılısı, günün tekleri, günün tüyoları, koşu yorumları, ulusal gazate tahminleri, ulusal ve yerel gazete tahminleri, yarış analizleri, yedili ganyan / plase tahminleri, yerel gazete tahminleri, 30 ağustos 2019 gazete tahminleri, 30 ağustos 2019 gazetelerin tahminleri, 30 ağustos 2019 tahminleri, 30 ağustos 2019 yarış tahminleri, 30 ağustos 2019 at yarışı tahminleri


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


1 yorum

 1. 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Şehit Olmuş Silah Arkadaşlarına Allah’tan rahmet dilerim.
  Bursa tahminlerine geçmeden önce dün İstanbul yarışlarında 1.Altilida 3tekten birisi fotoda G.KOCAKAYA ile 2.olunca tatlı bir ikramiyeyi kaçırdık.Eli kulağında diyelim artık.
  Bursa Altılı tahminim:
  1.Ayak: Son yarışları ve bu mesafedeki başarılı koşuları ile şanslı atlar; 5,2,9,6,1 ve 4 nolu safkanlar yeterli olacaktır .
  2.Ayak:Kumcu ve uzunu seven safkanlar; 5,8,7,1 ve 4 nolu safkanlar yeterli olacaktır.
  3.Ayak: Son koşusu hiç inandırıcı değil 1 nolu Village Holf ve son koşuları iyi olan 4 ve 2 nolu safkanlar yeterli olacaktır.
  4.Ayak: Son kosusunu Kocaelide inandırıcı bulmadigim bir önceki yarısı süper olan 1 nolu Gold Foot ile koşunun favorileri 4 ve 5 nolu safkanlar arasında kıyasıya bir mücadele olacak.
  5.Ayak: Hem koşu tecrübesi hemde kumdaki performansı ile 6 nolu İskender ekuri avantajını da iyi değerlendirerek Maiden’e veda edecektir. 6 no Banko.
  6.Ayak : Uzun mesafeye yatkın ve son ağır kilosu ile çok iyi koşan,bugün bomboş kilo ile koşacak 8 nolu Atakan Abi ,Sürprizi seven N.Avci ile kapanışı yapacaktır. 8 no Banko.
  Kupon bedeli:18,90 TL.Görüşmek dileğiyle Adanadan Murat Hoca_01 Herkese Bol şanslar diliyorum. ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*