11 Eylül 2019 Beyaz Bayrak İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri ve Analizleri
HAYAL TUFANI : Kış sezonunda sentetik pistte çıkarttığı yarışlar ile dikkatimi çekmişti bu kısrak. Maidenden çıktıktan sonra hatırı sayılır rakipleri ile birlikte start alan kısrak, yalnızca iki yarışında tabela dışında kalırken, son KV yarışında bekleneni veremeyince geri çekilmişti. Açıkçası derdi nedir bilmiyorum ancak, ilgilileri geri çekmek ile isabetli bir karar almışlar zira bomba gibi geri döndü. Aradan sonra start aldığı yarışında çok düzgün aksiyonlar verdi ve idmanlarında da pırıl pırıl görüntü sergiliyor. Sentetik pistteki aksiyonlarını çok beğendiğim kısrak için, kanaatimce gerçek gücünü gösterme vakti geldi.

ZAMAN HATTI : İlk çim yarışında nispeten uzun mesafede tabela tamamladıktan sonra idmanlarında farklılaşan ODİNHAN tayı, lehine kısalan çim pistte, klas jokeyi ile alternatif banko gösterilmeyi hakediyor.

MİRANBEY : Katıldığı iki yarışını da gösterişli kazanan safkanın ilgilileri, bir anda üst gruba çıkmak yerine geçebilecekleri koşulara deklare olup, para kazanarak ilerliyorlar. Yine geçebilecekleri bir yarışa deklare olmuş durumdalar. Günün en sağlam bankosu diye düşünüyorum.

2. Altılı Ganyan Şablonu

8
2.1.9.5.3.4.7.8.6.10
6.7.5.1
4.3.5
6 / 5.3.1.7.9
5

8.4 TL / 50.4 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*