12 Eylül 2019 Tüm Gazetelerin ANKARA 2. Altılı Tahminleri, UIusal ve Yerel Gazete Tahminleri

GanyanTime.com

GanyanTime.com

12 eylül 2019 perşembe ankara at yarışı gazete tahminleri, 12.09.2019 tahminleri, altılı analizleri, altılı ganyan kuponları, altılı ganyan şablonları, altılı ganyan tahminleri, altılı şablonu, altılı tahmini, at yarışı, at yarışı tahminleri, atyarışı tahmini, basın tahminleri, bülten tahminleri, bültenlerin ankara tahminleri, fanatik gazetesi altılı ganyan tahminleri, fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini, gazete ve bültenlerin altılıları, gazetelerin ankara tahminleri, günün altılı kuponları, günün altılı tahminleri, günün altılı tüyoları, günün altılısı, günün tekleri, günün tüyoları, koşu yorumları, ulusal gazate tahminleri, ulusal ve yerel gazete tahminleri, yarış analizleri, yedili ganyan / plase tahminleri, yerel gazete tahminleri, 12 eylül 2019 gazete tahminleri, 12 eylül gazetelerin tahminleri, 12 eylül 2019 tahminleri, 12 eylül 2019 yarış tahminleri, 12 eylül 2019 at yarışı tahminleri


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


1 yorum

 1. Selamlar Admin e-mailinize cevap gönderdim. Ankara 2.Altili tahminim:
  1.Ayak: Zor bir koşu olacak kıran kırana geçecek bu mesafelerin başarılı safkanları sırasıyla değerlendirelim; 7,4,5,6,3,1 ve 2 nolu safkanlar.
  2.Ayak: Uzuna giden çimci safkanları sırasıyla değerlendirelim; 2,3,5,4,8,6,9 ve 11 nolu safkanlar yeterli olacaktır.
  3.Ayak: Rakiplerinin kilosunun ağır olması hemde ekuri avantajını da iyi değerlendirerek Flash jokeyi Ö.YILDIRIM ile 5 nolu GUSTAV 1.lige ulaşacaktır. 5 no Banko.
  4.Ayak:Son çim yarışını ağır pistten etkilenen Son günlerin parıldayan jokeyi G.GÖKÇE ile 1 nolu KREACHER Arıcı ekurisine yakışanı yapacaktır. 1 no Banko.
  5.Ayak: Kisrak babası çok iyi çimci olan son kosusuna inanmadigim bir safkan var 1 nolu COLDGRAY Usta jokey H.KARATAŞ ‘ın tercihiylede BANKO.
  6.Ayak: Zor bir koşu olacak kıran kırana geçecek bu mesafelerin başarılı safkanları sırasıyla değerlendirelim;5,1,2,6,9 ve 4 nolu safkanlar yeterli olacaktır.
  Kupon Bedeli; 23,50TL.Görüşmek dileğiyle selamlar Adanadan Murat Hoca_01 Herkese Bol şanslar…?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*