12 Eylül 2019 Murat Hoca İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları

Sevgili yarişseverler, sizlerle bugün buluşmanın heyacanı içerisindeyim. Sizlere elimden gelenin en iyi tahminlerini yapmak için, özellikle Hem Adana yarışları hemde diğer illerdeki yarışlarda umarım isabet oranı her ay içerisinde birden fazla olan ekonomik altililar tutturmanin keyfini yaşayacağım. Çok güzel bir söz var. At koşar Baht kazanır diye. Bu sözün üzerine zorlu bir İzmir programın da sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

İzmir Altılı tahminim;

1.Ayak: Bu ayakta takibimdeki 9 nolu Hanım Hanım isimli safkan istim üzerindeki pilotuyla gelmezse çarşı pazar karışır. Sırasıyla şanlı safkanlar; 9 / 4,5,7,3,1,2 ve 6 nolu safkanlar yazarak rahat bir koşu izleriz.

2.Ayak: Inanın burada bir ben gelemeyeceğim desemde inanmayın. Çok zor bir koşu olacak kıran kırana geçecek, Hatta hiç şans verilmeyen 11 nolu Çavşin ‘in bile anne kan hattından çok şansı olan bir koşu; Sırasıyla; 6,10,1,8,7,11,9,4,5,2 ve 3 nolu safkanları yazarak hepsi diyip kapatalım.

3.Ayak: Kum piste yatkın orijinli 9 nolu Domates ile çok formda olan 2 nolu Blue
Thunder arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

4.Ayak: Sentetik, Kaba kum, Çim ve ağır kilo bana misin demeyen Maşallah! 1 nolu Gümbürgümbür adı gibi gelecektir.1 no Banko.

5.Ayak: Altındaki Ferrari üstünde ki Mert ÇELIK nediyelimki? Seriye devam 2 nolu ESER esecektir. Banko.

6.Ayak: Daha önce aynı aprantiyle, aynı mesafede 60kg. ile çok güzel bir 3.lük yapan uzuna yatkın orijinli 5 nolu Nigella kapanışı yapacaktır. BANKO.

Kupon Bedeli; 28,00 TL. olup herkese Bol şanslar diliyorum. Görüşmek dileğiyle selamlar Adanadan Murat Hoca_01


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*