9 Eylül 2019 Bay Altı BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

CRİME PARTNER; Geçen koşusunda ,bugün %60 agf ile koşacak olan horasını geride bırakarak 2.olmasına rağmen komiseler kurulu kararı ile sonunculuğa atılan bu safkan bugün net kazanmasını beklediğim safkandır.O kğşusunda ki aksiyonları ile bugün bu rakiplerini geride bırakmasını beklediğim bu safkan için ayrıca A.Çelik sadece bu ekürinin atlarına binmek için Bursa^ya gelmiş,yarış içinde aksilik yaşamazsa net kazanmasını bekliyorum Bankomdur.

YÜKSEK UÇUŞ; Daha önce koşmuş olduğu rakipleri, bu grupla kıyas kabul etmeyecek kadar üst seviyede bana göre kazanması gereken bir diğer safkandır,ancak ikramiyesi düşük yarışlardan hep çekindiğim için,küçük oyun yapan yarışseverlerimiz için sığınılabilecek, alternatif tek olarak önereceğim safkandır.

HORASAN; Geçen koştuğu yarışında Çarçıra gibi kısa mesafelerde çok başarılı bir safkan ile anneden kardeş olan bu safkanı tek olarak önermiştim,ancak o gün daha yarışın başında koşuya adapte olmakta zorlanınca,sonradan sprint atacağı yerde önü kapanınca en dışa çıkmak zorunda kaldı,daha sonra bir kez daha dışa doğru bir atın açılması ile sprıint anında duraksadı ve 3.oldu,o gün 2.olan CRİME PARTNER 2.iikten sonunculuğa atılınca derecesi 2. olarak sayıldı.Dolayısıyla bugünaldığı yarış tecrübesi,etkili sprinti ve üstündeki jokeye de güvenerek bir diğer Banko önereceğim isimdir.

Altılım

1.ayak; 8 CRİME PARTNER
2.ayak; 4-7-8-6-2-1-3 -5
3.ayak; 1-3-2-13-5-8 /// 12-9-8-4
4.ayak; 6 YÜKSEK UÇUŞ /// 1-3
5.ayak; 5 HORASAN
6.ayak; 10-12-13 // 9-18-16-8-7

10.08 TL /// 134.40 TL


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*