31 Ekim 2019 Beyaz Bayrak İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri
KAFADAR : Son yarışlarında da startta titizlik yapma alışkanlığı devam ediyor ancak eskisinden biraz daha az oyalanıyor startta ve her geçen gün daha çok toparlanıyor. Uygun grubu bulduğunda, özellikle uzun mesafelerde, starttaki titizliğini rahatlıkla bertaraf edebiliyor. Bu gün için de oldukça uygun bir grup denk getirdi. Startta oyalansa bile bu rakiplerini geçer.

SERT DADAŞ : Verdiği arada çok iyi bakılmış. Aradan sonra gördüğü yarışta, sahadaki halini çok beğendim. Buradaki rakiplerinden çok daha hazır duruyor.

CHEERLEADER EFFECT : Bu kısraktan çok şey beklendi ve yetersiz hazırlıklarla taşıyamayacağı yüklerin altına sokuldu. Henüz maidenden çıkmadan kupalı koşuya deklare edildi. Üstelik çok uzun bir mesafede. O yarışından sonra maiden koşmak yerine yine bir handikap yarışı koştu ki, o yarışı kazanırken bu gün favori gösterilen YAHYAHAN’ı net geçmişti. Son olarak KV koşturulup geri çekilen kısrak idman sahasında oldukça diri olup, bir süredir start almaktan etkilenmezse, et ve kemik gibi olduğu jokeyi ile kazanabilir.

Altılı Ganyan Şablonu

8.7.9.4.1.3.6
4.2
3.7.9.10.12.11.1.4.8
2
8
13 / 5.2.7.3.4.14.15

9 TL / 70 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*