7 Ekim 2019 Bay Altı BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

THE PERFECT SHOW; Son koşusunda kazanıra girmişken en önde giderken bir anda en dış kulvara açılan kaybettiği avantaj neticesinde içeriden güçlü sprintle gelen CASA GRANDE’ye yine toparlanıp gelerek aynada 3. kalan bu safkan Ankara’dan geliyor. A.ÇELİK’te safkana güveniyor ki Bursa’ya gelmiş, bu safkan ve bu yarış için gelmiş jokeyi bu tip koşularda ki konsantrasyonu ile Bankomdur.

SEDA SULTAN; Vermiş olduğu kısa aranın ardından 2 koşu gören ve başarılı olduğu pilotunu da üstüne alan hep sert rakiplerle mücadele veren bu mesafede ki en iyi dereceye sahip bu safkanın bugün cazip AGF oranıyla kazanmasını bekliyorum ve alternatif tek olarak öneriyorum. Bu safkanın eksik koşması halinde ise gizli eküri koşan 2 nolu GUBAZ ve 7nolu DALBASTI’dan birinin koşuyu kazanacağını düşünüyorum. Küçük kuponlar için alternatif tekim,başka yerde tek tercihi yapan dostlarımız için ayrımsız 2 ve 7’yi değerlendirmelerini öneririm.

1.ayak; 8-2 // 9-6
2.ayak; 3-5-6-7-8-9-11
3.ayak; 9-1-4-5-8-7
4.ayak; 5 THE PERFECT SHOW
5.ayak; 1-9-6-7-3
6.ayak; 8 SEDA SULTAN /// 2-7

29.40 TL // 151.20 TL


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*