7 Ekim 2019 Mehmet Fırat BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri
MILLAU- Gerek orjin gerekse yaptığı işlerle çok ön plana çıkan ve bence gizli eküri gibi koşturacağı bir rakibide olunca benim risk alıp programı kolaya çeviriz gibi gelmesinden dolayı alternatif tek olarak önereceğim keza gizli eküri diyorum A.ÇELİK’in deklaresi TEAM MASTER var A.ÇELİK olmasa direk banko önereceğim isim olurdu ki durum böyle olunca ben iki kupon yapıp birinde risk alıp MILLAU yu tek yazıp ikinci kuponumada rakip alarak TEAM MASTER ve ekürileride yazıp başlangıç koşusunu geçmeyi planlıyorum.

ŞAHİNSEMİH- Son koşusunda izmirde çok çok sert bir grupta mücadele eden kaldı ki şu sıralar müthiş formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR gibi bir kaliteye kafa tutup boyun farkı ile çok başarılı bir ikincilik elde eden bu isim benim bugün en güvendiğim isimdir. Üstelik form durumunuda yükseltmeye başlayan bir jokeyi de üzerine alınca AGF olsada NET BANKOM.

BAŞKAN- Son zamanlarda bindiği her isim için hayal kırıklığı yaşatmış olan K. TOKAÇOĞLUN’ a rağmen ben bu isme bugün risk alarak güveneceğim. İç pistteki çalışmalar ile bugün için favori çıkacak olan SİNOPLU MERVE önünde finişi ilk gören olacaktır. Yine aynı jokeyi ile bu mesafede çim pistte çok rahat bir birincilik elde eden BAŞKAN benim bugün için kapanışı yapan BANKOM olacaktır.

Önce kendi tuttuklarınız, sonra belki yardım olur düşüncesi ile;

07 EKİM BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1. KOŞU- 5/6-2//3
2. KOŞU- H
3. KOŞU- 7
4. KOŞU- 4-1-6-8-5
5. KOŞU- 3-9-8-1///5-2-7
6. KOŞU- 4

15,40 TL/ 46,20 TL // 61,60 TL///107,80 TL

HER EKONOMİ’ye HİTABEN BOL ŞANSLAR DİLERİM…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*