9 Ekim 2019 Bay Altı İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

MAKARACI ÇOCUK; Özellikle bu yarışın gidişat olarak en avantajlı safkanı olmasını bekliyorum.Bu safkan 2 ye yatıp yüksek tempolara çıkacak bu yarışta son düzlüğe en diri çıkmasını beklediğim,son düzlük üzerinde alacağı liderliği de arkasından sprintle gelecek safkanlara direnerek kazanmasını beklediğim safkandır.Bugün çok boş kilosu ve 3 koşu kazandığı uyumlu binicisi ile kazanmasını beklediğim bu safkan,daha önce KING SERKAN gibi bir safkana düzlük üzerinde kök söktürürken arkasında CURATARALO gibi bir safkanı bırakmıştı.Bugün için tüm şartları lehine gördüğüm bu safkanı banko öneriyorum.

ALLORA; Verdiği kısa aradan sonra 2 çim koşusu gören bu safkan,bana göre sentetik ve uzunda çok farklı koşuyor,bugün üzerindeki jokeyi de stiline çok uygun buluyorum.Bu safkan ilk defa çıktığı sentetik pistte ve bu mesafelerde bu nesafenin iyi atlarından biri olan SUVLA POINT e son metrelerde yarışı vermişti,bugün böyle bir rakibi olmadığı için 2 de giderek düzlük üzerine çok kolay çıkacak bu safkanın bence alacağı avansı fotoya kadar taşımasını bilecektir.2.Banko olarak önereceğim safkandır.

Bu Safkanlara Dikkat
CAT GIRL; Özellikle pistin yumuşaması çok lehine olan ve bugüne kadar ki koşularında bana göre ilk defa ağır pisti bulan bu safkanın çok koşacağını düşünüyorum.

SHEEBEN;Son iki koşusu uzun çimde olan bu safkanın son yarışları sizi yanıltmasın,kısa mesafelerde çok farklı koşar ve başarılı olduğu tek mesafe de bomboş kilosuyla iyi koşmasını beklediğim safkandır.

2.Altılım
1.ayak; 10 MAKARACI ÇOCUK
2.ayak; Hepsi
3.ayak; 1-7-3-4-5
4.ayak; 6-5-7 // 3-4-2
5.ayak; 2 ALLORA
6.ayak; 8-7-6 // 5-3-14

34.65 TL /// 138.60 TL


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*