8 Kasım 2019 Beyaz Bayrak İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve AnalizleriSARIHANDAN : İstanbul çimindeki son yarışı çok iyiydi. Ankara da çok iyi bakıldı ve güzel yarışlar çıkarttı. Hazır vaziyette döndüğü İstanbul da usta jokeyinin idaresinde maidenden çıkar.

TATANKA : Son çim yarışını ölçü almadığım safkanın kantarmada kazandığı kum yarışını çok beğenmiştim. Dönüp gruba baktığımda, safkanın o aksiyonlarına karşılık verecek isim göremiyorum. Perdeyi kapatır.

2. Altılı Ganyan Şablonu

9.1.2.5
5.1.2.7.3
5.1.2.3
2.9.5.1.4
12
9

28 TL

Bol Şanslar

Saygılarımla

12 yorum

  1. Beyaz bayrak ….ben çok tahminci gördüm ama inanki senin gibi adamca ustaca olanı görmedim.. yaptığın yorumlar verdiğin Tekler… süper ötesi …. illa ki hepsi olacak diye bir şey Yok ama olanlara bakıyorumda süper….. örnek..bı kaç ay önceydi barış diye bi atı vermiştin yorumda..öğün o at 22 ganyan la geldi..bu sadece tek örnek son söz nurdan çıkarsan seni nasıl buluruz bunu açıklanan yeter be kardeşim saygılar

    • Sözleriniz için teşekkür ederim. Benim bir yere gittiğim yok. Hep buradayım. Bu sitenin baş yazarı ve yarışseverin beyaz bayrağıyım. Umarım sizlerle birlikte daha güzel günleri görürüz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*