14 Şubat 2020 Murat Hoca İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri
1.AYAK: 2 NOLU ATANERHAN; Koştukça dahada formunu yükselten safkan, bu rakipleri yanında ve çok iyi formu ile bu koşuda şansını oldukça yükseltmiştir. Oldukça müsait rakipleri yanında ve formda jokeyi N.AVCI ile kalitesine yakışır şekilde koşarak kazanacaktır. Maiden’e veda edecektir. BANKOM.

3.AYAK: 2 NOLU ALPTUĞHAN; Bu grubun oldukça üzerindeki bu safkan, bu defa yeni jokeyi M.KAYA’yı bildirmişler. Müsait rakiplerini geride bırakarak kazanmasını bilecektir. BANKOM.

4.AYAK: 1 NOLU EXTRAVAGANT; Bu tayın kilosu sakın sizi aldatmasın. Süper formu ile bu koşuda yeni jokeyi Ö.YILDIRIM ile bu rakiplerini geçebilecek durumdadır. Uzun, orta ve kısa mesafeli koşuları çok başarılı olup, tam mesafesinde seriye devam ederek kazanmasını bilecektir. Günün en güvenilir BANKOSUDUR.

İZMİR ALTILI ŞABLONUM;

1.AYAK: 2 NOLU ATANERHAN BANKO.
2.AYAK: 4,2,8,6,1,7,5,3
3.AYAK: 2 NOLU ALPTUĞHAN BANKO.
4.AYAK: 1 NOLU EXTRAVAGANT BANKO.
5.AYAK: 2,3,4,7,5,6,1
6.AYAK: (2-1),5,3,7,8,9,6,4

Kupon Bedeli Ekonomik: 35.28 TL.

3 yorum

  1. Murat Hocam son ayak aynen hepsi bekliyorum. Keşke 5.ayak 5no gelseydi sonuncu attı. Bankoların mükemmeldi. 3tane tek her babayiğidin harcı değil. Takip ettiğime değiyor ve kazanmaya devam ediyorum. İyiki varsın. Teşekkürler.

    • Ben teşekkür ederim GANYAN_BEYAZ. Evet haklısın diğer ayaklar takılsaydı. Daha fazla alabilirdin. Kısmet başka yarışlara nasip olur İnşallah! Selamlar… Görüşmek Dileğiyle…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*