19 Mart 2020 Perşembe İZMİR – ŞANLIURFA Tahminleri Hakkında DUYURU
Bizi takip eden takipçilerimizin bildiği ve sürekli tanıtımlarını yaptığımız android mobil uygulamamız yaklaşık 2 aydır yayında. 6 yıldır ÜCRETSİZ olarak hizmet veren sitemizde takipçilerimiz tarafından DESTEK görmemek gerçekten üzücü.

LÜTFEN ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN VE SADECE BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRARAK BİZE DESTEK OLUN! MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Maalesef android kullanan takipçilerimizden destek görmediğimiz için 19 Mart 2020 İzmir ve Şanlıurfa yarışlarına ait içeriklerin tamamını şuan için ekleyemiyoruz, içeriklerin yayında olup olmadığı öğrenmek için belli aralıklarla sitemize girip kontrol edebilir yada sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek bildirim alabilirsiniz. Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür eder, bol kazançlar dileriz. (Desteklerinize bağlı olarak tahminler daha önce yayına alınabilinir. Tahminler eklediğinde sosyal medya hesaplarımızdan duyuru yapılacaktır, mutlaka takip edin. IOS (Iphone) kullanan takipçilerimizin ise android kullanan yakın çevresine android mobil uygulamamızı indirtip, desteklerini önemle rica ederiz.)

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*