28 Haziran 2020 Beyaz Bayrak ADANA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri
BARİKAT : Nefes açma yarışından sonra, hem kum pistte, hem de dişine göre rakiplerini bir arada denk getirdi. Rahat kazanmasını bekliyorum. İlk bankom.

ATTENDO VINO : Hayatının ilk yarışındaki aksiyonlarını çok beğendim. Artan tecrübe ve nefesi ile kazanabilir. Alternatif bankomdur.

SABİTHAN : Arkadaşlar, bazı safkanları anlatmak zordur. Henüz bir yarış kazanamamış bir safkanı, son yarışını kazanmış isimler arasında favori göstermek, biliyorum ciddi bir risk. Ancak son yarışını izlemediniz ise, açıp izleyin ve kaldığınız yerden yorumu okumaya devam edin. Startta yaşadığı sorunun ardından ön grubu yakalamak için epey efor sarf etti. Benim kişisel düşüncem, buna hiç gerek yoktu zira mesafe 2100. Önü kapandı, aksiyon kaybetti. Son viraj dönülürken yine önü kapandı, yıkılma tehlikesi geçirdi. Ben bu noktada Emrah ı hem takdir edeceğim, hem eleştireceğim. Evet, bunca sıkıntı yaşanılan bir yarışı dördüncü sırada bitirmek, o ata hakim olmak gerçek anlamda bir başarı. Ancak bütün bu sıkıntılar, öne erken sarkma isteğinden oldu. Aksi takdirde çok farklı bir yarış olabilirdi. Benim şahsi kanaatim, bu sıkıntılar yaşanmasaydı, yarışı güle oynaya kazanırdı. Safkanın o yarışındaki haline, bir de buradaki rakiplerine bakıyorum. Banko dememek için hiç bir sebep göremiyorum.

2. Altılı Ganyan Şablonum

12.10.3.5.11.2.4.7
6.4.2.1.5.7.13
4.3.9.7.1
1
2 / 8.5.11.15.12.14
13

20 ₺ / 137 ₺

Bol Şanslar

Saygılarımla

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*