1 Temmuz 2020 Murat Hoca ELAZIĞ Beşli Ganyan Tahmini ve Analizleri
2 NOLU ERKARSLAN; Elazığ’daki son başarılı iki koşusu sonrasında, (3te2) yaptığı jokeyi M.A.AKTÜRK ile seriye devam edebilir. Küçük ve orta ölçekli kuponlara tek yazılabilir. Rakipleri olan safkanlar, büyük kuponlarda sıralamadakiler mutlaka yazılmalıdır.

11 NOLU TATVAN BEYİ; Elazığ’daki son iki koşusunda jokey H.ALTIN ile kıpırdama gördüğüm bu safkan, 3GRUP koşu kazanmış olan KIRDEMİRKIR ile öz kardeş ve 2GRUP koşu kazanmış olan CERASTES ile anne kan hattından kardeşi olan bu safkan, bugün şansını Mehmet KIYAK isminde bir apranti ile deniyor. Ekonomik ve cazip kupon düşünenlere bir KIYAK yaparsa şaşmayın derim. Demedi demeyin. Büyük kuponlara 8 NOLU NEW ALAÇAT mutlaka yazılmalıdır.

1.AYAK: 5,8,4,10,7,2
2.AYAK: 2 /// 6,1,4,3
3.AYAK: 1,3,10,4,2,9
4.AYAK: 11 /// 8
5.AYAK: 7,9

Görüşmek Dileğiyle Adana’dan Murat Hoca Herkese Bol Şanslar Dilerim.

2 yorum

  1. Son ayakta 9 nolu Hazimesultan ganyanı 18.50 AGF 3.49 olan atı iki atta vermişsin. Elazığ dan tiyomuydu hocam. nasıl yazdın merak ettimde selamlar

    • Kiymetli yarışseverimiz, HAZİMESULTAN bugün de 5.ayakta koşacak.Orada yorumumda açıklayacağım neden iki atta verdiğimi. Yarış çevrem çok geniş olsada fazla tiyo ile işim olmaz. Çünkü bilseler kendileri yakalarlar. Selamlar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*