YARIŞ PROGRAMI

25.02.2020 - Adana At Yarısları

Yeşiloba Hipodromu

Hava: 20C, - %36 Nem
Çim Pist:
Kum Pisti: Normal
1. Koşu Saat: 14:30 Maiden/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1500 Kum 46 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 BET 3 MAHSUN TURAN 56.0 287564
2 BLOOD DIAMOND 3 U.TEMUR 58.0 5
3 ECRİN KIZ 3 M.A.SOLMAZ 56.0 870095
4 FANTASTIC ANGEL 3 H.KARATAŞ 58.0 2
5 FREE SULTAN 3 M.KESKİN 58.0 9
6 LİDER 3 A.KAÇMAZ 58.0 369
7 LONGING TIME 3 E.SİNCAN 58.0 0788
8 Mİ MAJÖR 3 Ö.YILDIRIM 58.0 4373
9 YA HOCHY 3 A.SÖZEN 58.0 44
10 ZELLO CAN 3 M.K.KUMBASAR 56.0 6
2. Koşu Saat: 15:00 ŞARTLI 5, 5 ve Yukarı Araplar 2000 Kum 55 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 KIRKDOKUZ 5 V.DEMİR 57.0 113112
2 HÜRADAM 6 M.S.ÇELİK 52.0 711614
3 KRALARSLAN 6 H.ÇİZİK 55.0 506343
4 ÖZBATU 5 A.ÇELİK 55.0 757224
5 YIRTLAZ 6 E.SİNCAN 55.0 445136
6 HÜMA SULTAN 6 A.SÖZEN 54.0 816231
7 PRENSES ASLI 6 B.KILINÇ 53.0 065573
3. Koşu Saat: 15:30 Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler 1900 Kum 42 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 FARA FERN 4 K.KIZILKAYA 58.0 732521
2 LORD OF TIME 5 MAHSUN TURAN 62.0 253670
3 BORDO MAVİ 4 M.S.ÇELİK 56.0 157151
4 VICTOR WOLLES 4 Ö.YILDIRIM 58.5 313233
5 PROFESSOR 7 U.SARICA 56.5 589800
6 STAR SCREAM 6 M.AKYAVUZ 58.5 211306
7 PURO 4 A.SÖZEN 55.5 736545
8 TAŞKESEN 5 M.BAYIR 57.5 406709
9 JAMES 5 MÜS.ÇELİK 55.0 628137
10 THE PUNISHER 4 A.KAÇMAZ 51.0 933521
11 JESSAMINE 4 S.ERKUŞ 50.0 628384
4. Koşu Saat: 16:00 Maiden/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1500 Kum 46 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 AIAS 3 M.ÖZDEMİR 54.0 8
2 BÜYÜKHAN KIZI 3 F.R.BEBEK 58.0 377353
3 FEARLESS WARRIOR 3 R.BAYRAM 54.0 0
4 FOREVER ALONE 3 S.BOYRAZ 58.0 4
5 INSIGNIA 3 U.TEMUR 58.0 002047
6 KHORA 3 S.ERKUŞ 58.0
7 KÜLDERE 3 B.KILINÇ 58.0 700875
8 SULTANIM 3 A.ÇELİK 58.0 826622
9 WANWISA 3 A.KAÇMAZ 58.0 53253
10 WILD ROSE 3 H.KILIÇARSLAN 58.0 580623
5. Koşu Saat: 16:30 ŞARTLI 4, 4 Yaşlı Araplar 2000 Kum 42 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 KURUŞUNOĞLU 4 M.A.SOLMAZ 54.0 583218
2 TAŞERON 4 M.K.KUMBASAR 54.0 331373
3 ATILGAN KURUŞ 4 M.AKYAVUZ 55.0 590431
4 AYBET 4 H.KILIÇARSLAN 55.0 223109
5 SUKAYA 4 A.ÇELİK 55.0 169322
6 CANKEŞANLI 4 M.S.ÇELİK 51.0 402144
7 GÜNPINAR 4 A.SÖZEN 54.0 800174
8 SİLVERTAY 4 M.BAYIR 54.0 977054
9 FIRTINA ELMAN 4 M.KESKİN 54.0 806865
6. Koşu Saat: 17:00 A 3, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Kum 133 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 CONTENDER 3 H.KARATAŞ 58.0 221542
2 DELİ TAHİR 3 MÜS.ÇELİK 58.0 284132
3 FIRE OF WORLD 3 A.SÖZEN 58.0 321131
4 GRANDE AQUILA 3 Ö.YILDIRIM 58.0 32211
5 BARİKAT 3 S.BOYRAZ 56.0 156133
6 HAFOCAN 3 MAHSUN TURAN 56.0 217332
7 PAMELA 3 H.ÇİZİK 56.0 583343
7. Koşu Saat: 17:30 ŞARTLI 3, 4 ve Yukarı İngilizler 1300 Kum 32 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 BECERİKLİHAN 5 E.SİNCAN 59.0 136525
2 DOCTOR HOUSE 7 M.A.SOLMAZ 54.0 385462
3 MANDELİNO 5 A.KAÇMAZ 56.0 806932
4 OTANTİK 8 V.DEMİR 56.0 440900
5 PALAWAN 5 E.TUNÇ 56.0 424273
6 SHUTKA 7 MÜS.ÇELİK 56.0 084424
7 BABA CUVEE 4 S.ERKUŞ 55.0 467005
8 MEGIC IVAILO 4 M.AKYAVUZ 55.0 040786
9 REX 4 M.K.KUMBASAR 53.0 878118
8. Koşu Saat: 18:00 Maiden/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1500 Kum 46 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 AZRA GIRL 3 A.SÖZEN 58.0 8
2 BE HAPPY 3 A.ÇELİK 58.0 572
3 GO WING 3 M.S.ÇELİK 55.0 3
4 GOLD FLOOD 3 S.BOYRAZ 58.0 8773
5 KARA ZELLO 3 S.ERKUŞ 58.0 64
6 LADY PIA 3 M.AKYAVUZ 58.0 84
7 LITANA 3 B.KILINÇ 58.0 6
8 MEKANİZMA 3 R.KARAKAYA 54.0 090609
9 OLINDA 3 H.KARATAŞ 58.0 4
10 PINKY PIE 3 H.ÇİZİK 58.0 88573
11 SWEET GIRL MİRA 3 M.KESKİN 58.0 50