YARIŞ PROGRAMI

18.08.2019 - İstanbul At Yarısları

İstanbul Veliefendi Hipodromu

Hava: 0C, - %0 Nem
Çim Pist:
Kum Pisti:
1. Koşu Saat: 14:00 ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler 1600 Çim 41 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 AKDAĞ FIRTINASI 3 M.KAYA 58.0 553574
2 BLACK DRAGON 3 A.SÖZEN 58.0 224124
3 CAMBAZ 3 H.ÇİZİK 58.0 329151
4 RED TORNADO 3 G.KOCAKAYA 58.0 232711
5 RONESANS 3 A.ÇELİK 58.0 371137
6 LADY SNOW 3 M.HAMEDİ 56.0 536107
2. Koşu Saat: 14:30 Maiden, 3 Yaşlı Araplar 1500 Sentetik 37 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 AKHİSARLI 3 GÖKH.GÖKÇE 57.0 9
2 CEVAHİRTAY 3 G.KOCAKAYA 57.0 490
3 CÖMERTOĞLU 3 D.KAYA 54.0 0
4 İMKANBEY 3 D.YILDIZ 57.0 805
5 KRALÖMER 3 H.KARATAŞ 57.0 4
6 LEVANTEN 3 A.SÖZEN 57.0 7
7 ÖZGÜNSTONE 3 S.BOYRAZ 57.0 3
8 PİSTOL STAR 3 A.ASLAN 57.0 7
9 ZAMAN HATTI 3 A.ÇELİK 57.0 5
10 AYMİRA 3 M.KAYA 55.0 54
11 EZELİM 3 A.KURŞUN 55.0 3224
3. Koşu Saat: 15:00 ŞARTLI 2, 2 Yaşlı İngilizler 1600 Çim 25.5 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 BRATİSLAVA 2 A.KURŞUN 60.0 1
2 ROCK AND ROLL 2 M.KAYA 55.0 94342
3 TAORINA 2 G.KOCAKAYA 55.0 81
4 ALICE 2 M.HAMEDİ 53.0 344665
5 MISS JASMIN 2 H.ÇİZİK 52.0 006
4. Koşu Saat: 15:30 Maiden, 3 Yaşlı Araplar 1500 Sentetik 37 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 ARKANŞAH 3 M.P.DEMİR 55.0 458583
2 AVRASYALI 3 M.KAYA 57.0 7
3 BAWIKAL NEVZO 3 G.KOCAKAYA 57.0 8
4 ÇELEBİOĞLU 3 A.SÖZEN 57.0 8323
5 GÖKÇETEPE 3 H.ÇİZİK 57.0 4
6 KAMUS 3 H.KARATAŞ 57.0 572
7 SARRAFŞAH 3 A.KURŞUN 57.0 5228
8 SONHATIRLAMA 3 H.KAPLAN 55.0 6
9 TUTANA 3 Ö.YILDIRIM 57.0 362
10 UZAK ARA 3 H.YOLAÇICI 53.0 96048
11 DAL KIZI 3 D.YILDIZ 55.0 6
5. Koşu Saat: 16:00 Handikap 15, 4 Yaşlı Araplar 1900 Çim 41 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 CESURMİRZA 4 H.ÇİZİK 60.5 422828
2 MUHSİN 4 M.KAYA 61.5 268511
3 KAMERTAY 4 A.SÖZEN 56.0 353514
4 ÖZDOĞA 4 GÖKH.GÖKÇE 54.0 484682
5 BEYHANEFE 4 M.A.SOLMAZ 52.5 203854
6 SONMUHARREM 4 H.KAPLAN 51.5 235636
7 UĞURSEL 4 A.ASLAN 51.5 663189
8 TUMBULYALAZ 4 B.ÇIĞLA 50.0 070040
9 UZMAN 4 H.YOLAÇICI 50.0 008
6. Koşu Saat: 16:30 G 1, 3 ve Yukarı İngilizler 1600 Çim 475 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 BİRDELLO 4 A.SÖZEN 60.0 113241
2 KREACHER 6 GÖKH.GÖKÇE 60.0 513414
3 RHYTHM DIVINE 4 Ö.YILDIRIM 60.0 272114
4 RUNNER BULL 5 M.KAPPUSHEV 60.0 346414
5 SHARPA 4 A.ÇELİK 60.0 522323
6 ULAN BATOR 5 H.KARATAŞ 60.0 111321
7 KENOBI 3 G.KOCAKAYA 55.5 313721
7. Koşu Saat: 17:00 G 1/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler 1600 Çim 380 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 BEST OF ELA 4 A.SÖZEN 60.0 731111
2 ISKRA 6 H.KARATAŞ 60.0 231542
3 MISS HELİN 5 Ö.YILDIRIM 60.0 212331
4 PERİ LİNA 4 S.KAYA 60.0 530211
5 ALLEGRO FIDDLE 3 G.KOCAKAYA 55.5 921122
6 THE LAST ROMANCE 3 A.ÇELİK 55.5 135211
8. Koşu Saat: 17:30 G 3, 4 ve Yukarı Araplar 1500 Sentetik 152 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 AKKULA 5 GÖKH.GÖKÇE 59.5 616345
2 ARTUKLU 5 M.BAYIR 59.5 118080
3 AŞEMEZ 8 D.YILDIZ 59.5 224413
4 BİNBİR 5 A.ÇELİK 59.5 341114
5 DENİZİM 6 A.SÖZEN 59.5 254106
6 ERTEMİZ 6 S.KAYA 59.5 451570
7 FİRİKYA 8 H.KARATAŞ 59.5 545877
8 YÜKSELİM 8 S.BOYRAZ 59.5 244150
9 MEMDUHAĞA 4 Ö.YILDIRIM 58.0 112670
9. Koşu Saat: 18:00 Handikap 16, 4 ve Yukarı Araplar 1200 Çim 53 TL
No At İsmi Yaş Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 ÖZPAR 5 A.ÇELİK 63.0 825532
2 DALOĞLU 4 GÖKH.GÖKÇE 54.0 252736
3 GÜNBİKE 4 H.ÇİZİK 54.0 066793
4 ARHANBEY 5 N.ŞEN 54.5 143160
5 CANIM ÇİDEM 7 M.BAYIR 53.0 716566
6 BABAEMİR 6 A.ASLAN 51.0 180985
7 MİRZALAĞA 6 G.YILDIZ 50.0 790807
8 BEYŞEHİRLİ 5 H.KAPLAN 50.5 007090
9 AÇIK DENİZ 6 M.HAMEDİ 50.0 401000
10 ARSLANDİKENİ 5 M.KESKİN 50.0 390351
11 GÜLDÜRGÜLDÜR 5 B.ÇIĞLA 50.0 738550
13 DERİNDENİZ 4 H.KILIÇARSLAN 50.0 884662
14 KUĞU GÜZELİ 6 MAHİR ŞAHİN 50.0 000079
15 BOTAN 5 H.YOLAÇICI 50.0 060687